Wpis z mikrobloga

Mireczki, właśnie zakupiłem sobie Bannerlorda i.. działa tragicznie. Chyba po 7 latach wypadałoby trochę odnowić podzespoły. Tylko teraz chyba ceny lekko podskoczyły przez obecną sytuację, to pewnie zwrócę Bannerloda i poczekam jeszcze chwilę.

Co byście zrobili z moim zestawem, żebym na kolejne 7 lat miał spokój?
Nvidia GeForce GTX 750 TI
i5-4570T 2.9 GHz
8 GB RAM DDR3
Z87-HD3

#pcmasterrace #komputery
  • 11
@10129: rzeczywiście chyba trochę poleciałem i gdybym chciał mieć komputer do grania na komfortowym poziomie w większość gier przez następne 7 lat to musiałbym wszystko wymienić. zastanawiałem się czy po prostu nie zmienić płyty głównej, procesora na jakiegoś ryzena i kupić 16gb ddr4, a gpu narazie zostawić.

chociaż rzadko gram w najnowsze gry, to mimo wszystko pograć lubię, ale znowu nie chcę się nawet zachęcać do spędzenia sporych ilości czasu przy
@L3gion: prawda, raczej zależy mi na płynności niż pięknych widokach w grach.
może dobrą opcją byłoby kupienie rx 580 i ryzena 2600 (a może 1600?)? na start 8GB ram, potem ewentualnie bym dokupił. na 4 lata miałbym spokój?

@10129: trochę boję się kupować używanego gpu, sam się nie orientuję w temacie, a jeszcze jakiś czas temu mówili, żeby nie kupować, bo sporo z nich było wykorzystywanych do kopania krypto, nie