Wpis z mikrobloga

Hej mirki.
Jeżeli jestem studentem, mam stawkę godzinową i umowę odnawianą co miesiąc to jak mam to określić na wniosku z ZUSu żeby się załapać na to 2k rekompensaty za brak pracy? Mam dużo mniejsza wypłatę za marzec ale mam parę problemów z uzupełnieniem wniosku.
1. Mam dołączyć kopię umowy, ale umowę mam odnawianą co miesiąc, a jeżeli wyślę tylko ostatnią to będę rozpatrywany jako osoba która pracuje od 1 marca, chociaż pracuje już ponad 2 lata. Mam wysłać kopie umów od początku roku?
2. Mam wpisać wynagrodzenie wynikające z umowy, a moje wynagrodzenie jest zmienne. Co w takiej sytuacji? Mam wpisać wynagrodzenie z lutego dla porównania?
#zus #zlecenie #praca #pytanie
  • 21
@Fucktyczniee: właśnie nie wiem co z stawka godzinową co tam mają wpisać za kwotę..mysle ze i tak liczy sie kwota wpływajaca na konto. Mam też w swojej umowie stawkę godzinową jutro jadę do swojego pracodawcy właśnie złożyc ten wniosek wieć bede wiedział co i jak
@Fucktyczniee: sytuacja wygląda tak że byłem dzis u siebie w robocie i w kadrach nikogo nie ma, księgowe pracuja zdalnie wiec dzwonie do nich i mówię o tym ze chce złozyc wniosek o postojowe jako zleceniobiorca, a ona mi na to że ona nie wie o co w tym chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) w kazdym razie mam czekać na kontakt od swojego kierownika co i jak