Wpis z mikrobloga

@btc_hub: @dzieju41: @hard1: No ale Ci panowie co wiedzą tez musieli skądś to wiedzieć, tylko pytanie skąd. Zresztą nie każdy jest taki ze się nie dzieli wiedzą więc może jest coś godnego polecenia. Nie chodzi mi o jakąś wiedzę tajemna na którą ktoś pracował długi czas tylko o początki które może pomogą mi pokierować działania na odpowiednie tory, bo kompletnie nie wiem od czego mogę zaczać.
@btc_hub: mnie to się wydaje że sensownym posunięciem jest inwestowanie kwoty której że tak powiem nie jest ci żal, może zniwelować te emocje o których mówisz.
@bi4ly_: Inteligenty inwestor XX1 wieku. A jak nie chcesz płacić to przeczytaj sobie cały blog tradera 21 i pooglądaj sobie filmiki na yt o cyklach ekonomi systemie monetarnym przepływ kapitału czym jest cape p/e dywidenda itp itd
@Conquerr: Narazie zalezy mi na poznaniu opcji, metod, takiej podstawowej wiedzy jak np. słownictwo, jakieś wzory nie wzory oceniania ryzyka itd. która mi pokaże co może mnie zainteresować jaki rodzaj inwestycji żeby dalej w to brnąć już tak typowo pod dany cel.