Wpis z mikrobloga

@Norskee: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@JanuszMirekAndrzej: nie tankuj, nie warto. Oni tam mają inne mieszanki, bez dodatków.
Jak nowy diesel to w ogóle iksDE, zatrzesz pompe albo wtryski to zobaczysz oszczędności xD
benzyne kiedyś namiętnie tankowałam na carrefourze, 10 groszy taniej i po jakimś roku padły wtryski (w benzynie), nie chciałbyś wiedzieć jak były #!$%@?.
@RozowaZielonka: pokaz jakikolwiek dowod na to ze te wtryski byly wczesniej w dobrym stanie i ze to wina paliwa. Nikomu sie nie oplaca w takich malych ilosciach robic innej mieszanki, wszystko leci jednakowe dla calej galezi odbiorcow
Jak biora z orlenu to dodatki sa takie same jak na stacjach orlenu, jak z lotosu to dodatki sa takie jak we wszystkich innych stacjach zalewanych z lotosu
@JanuszMirekAndrzej: gdy tankowałem diesla w Tesco do busa to zaczął się dziwnie zachowywać, komputer dostawał na glowe(bus jest dosyć mocno wykrecony, bo z klasycznego 1,9 tdi, troszkę ponad 100 koni jest zrobione 176, a było 206) no i na to zrzuciliśmy winę, w życiu byśmy nie pomyśleli ze to przez paliwo, ale zadzwonił do taty znajomy, któremu paliwo z Tesco rozwaliło prawie silnik(tez diesel). Ale znowu egzaminator u którego się uczyłem