Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest możliwe znaleźć prace za granicą bez znajomości? Jestem z małej miejscowości. Pracuje ale praktycznie większość mojej wypłaty płace za dojazd a wynajem już wcale nie wchodzi w grę. Chciałbym wyjechać za granicę mam maturę i szkołę policealną ale niestety znam tylko średnio angielski. Czy mogą mi Państwo coś doradzić w jakim kraju. Może powinienem się nauczyć innego języka? Ale szukać pracy bez języka. Nie chce tylko korzystać z agencji pracy bo wiem co zrobili z ludźmi z mojej miejscowości.
#pytanie #emigracja #pracazagranica #emigrujzwykopem #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest opcja. Mi nie pykło, bo studia nieskończone (zacząłem później tj. nie po LO, plus się przeciągneło), ale kontakty zostały - trzeba albo mieć skillsy albo być potrzebnym.

Szukaj w necie firm i się kontaktuj - może coś pyknie.
@AnonimoweMirkoWyznania ja polecialam w ciemno do Irlandii. Hostel na tydzien zabookowany wtedy na szybko szukanie pokoju. Pokoj byl to szybko po agencjach i prace mozna bylo zaczynac po paru dniach, a tu sa tygodniowki. W tym czasie szukalam lepszej pracy i bylam w biurowej prawie rok, teraz kolejna lepiej platna w biurze zaczynam. Ang tez mialam sredni, duzo ogladalam seriali po ang i staralam sie rozbudowane rozmowy miec juz tutaj w tym