Wpis z mikrobloga

Narzekamy na Polskę a w Belgii: najpierw zginęło im 6mln maseczek na lotnisku, zamowili kolejne - Chiny podniosly cene, wycofali sie, teraz sprowadzili kolejne mln a te z kolei nie nadaja sie do niczego ( dodaje, ze maja 7 ministrow zdrowia). Policja zaczyna strajkowac bo nie maja podstawowych srodkow ochrony, codziennie jakies napady na sklepy spozywcze, rozboje i wlamania do pustych mieszkan, ktorych wlascieciele sa hospitalizowani, to dopiero panstwo...cieszyć sie z tego co mamy...
#koronawirus
  • 31
  • Odpowiedz
@edytomaniaO czytam i gva i nieuwsblad (a raczej tłumaczę sobie) ale bez przesady xD byłem tydzień temu w Brukseli i spokojnie i mniej niż zazwyczaj ludzi, rozrób i śladów po nich też nie widać, do 18tego pracowałem jeszcze i w mieście gdzie pracowałem też spokojnie, u mnie w mieście też sielanka. Nie siej paniki albo daj konkretne linki o tych rozróbach. A to że mają kilku ministrów to tutaj normalne, przecież są
  • Odpowiedz
@tluczek_do_kartofli: flandria zachodnia: Brugge - sanitariuszom ukradziono laptopy z aut, napad w pociagu, komisariat zamkniety- czesc kwarantanna, czesc nie chce pracowac bo nie maja masek, zamordowano 2 osoby bedace w kwarantannie, codziennie cos innego...
  • Odpowiedz
@edytomaniaO czyli jak w lesie xD w regionie gdzie ja mieszkam Belgowie mało w sumie się różnią od typowego Polaka, są nacjonalistami i też trochę rasistami, chociaż akurat Polaków mało się czepiają. Generalnie mam na myśli to że u nas to pontoniarzy jest absolutnie zero, ewentualnie hindusi ze sklepikami, może dlatego jest spokojnie i więcej problemów w sąsiedztwie mam z Belgiem narkomanem niż sąsiadami azjatami czy murzynką xD
  • Odpowiedz
@edytomaniaO: Przecież jak wróci bezrobocie do lasu to wróci tez i przestępczość, serio tobie się wydaje że w cebulandi jest w miare z tym ok bo jestesmy jakims chrystusem narodow? Nie poprostu patolka pojechała pracować na zachód, jak sie spieprzy gospodarka to i będzie lawinowo rosła przestępczość
  • Odpowiedz