Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Above1: sam nie jestem zwolennikiem starych bab ale wytłumacz jak taka baba ma sobie zrobić zakupy i zjeść obiad? Jak tobie mamusia podtyka pod nos obiadek to nie znaczy że każdy tak ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: chłopaku, etap życia u mamy mam już dawno za sobą, teraz to ja swojemu dziecku przygotowuję posiłki :-) Problem w tych ludziach jest taki, że oni za nic mają jakiekolwiek środki zapobiegawcze. Spacer po aptekach, sklepach, ploteczki - standard. Zamiast raz zrobić troszkę większe zakupy to codziennie biegają po 6 plasterków szynki.
@Above1: Bo inaczej jak polaczkowi powiedzieli "siedźcie #!$%@? w domach" to podbaza i licbaza stwierdziły "EEEE HÓJE BEDOM NAM MUWIĆ JAK RZYĆ!11 IDZIEMY NA PIWERKO!"
To musieli wprowadzić jakiś próg. Poza tym przez to rodzice będą bardziej zaangażowani niż "a gdzie idziesz mati?".
Poza tym jeśli już stara baba z kimś spotka, to przeważnie z kimś w obrębie jednej klatki. Tymczasem młodzi złazili się na imprezy z całego miasta. Dodaj to
@tellet:

Tymczasem młodzi złazili się na imprezy z całego miasta. Dodaj to do braku objawów mimo możliwości zarażania i masz odpowiedź.

I młodzi na tych imprezach gibają się do najnowszego Tymka razem z panią Zenobią - emerytką spod trójki?

Jasny gwint, gdyby tylko istniała metoda uchronienia seniorów przed zarażeniem inna niż izolowanie wszystkich poza seniorami...