Wpis z mikrobloga

o 22:59 #tacho uzna że jestem wypoczęty i pojadę na kolejne 600km. Na 9h "odpoczynku" spałem może 3. A i to na raty.

Może nie będzie źle, bo chyba nie będzie litewskich i ukraińskich zjebów prowadzących do siebie auta z zachodu, a 24h/dobę jadących na przeciwmgielnych. Niby zostaną jeszcze Polacy którzy zapominają wyłączyć długie i krótkie mają ustawione w kosmos, ale to właśnie ruscy są mocno uciążliwi. Zwłaszcza jak jadą w kolumnie

Oby tylko na powrocie, nad ranem, na długim odcinku z zakazem wyprzedzania nie spotkać żadnego co to "mu się nie spieszy", "co złego widzisz w jeździe wolniejszej niż dopuszczalna", bo za takim zamulaczem senność atakuje bezlitośnie

#trzymaczkierownicy
  • 2
@wezsepigulke: hm. zópa z hmielu. jak by wszyscy pili tyle co ja to byś ją tylko na archiwalnych zdjęciach oglądał.

Poza tym to jak dobrze rozumiem w języku langłydż :) ta jest dla specjalnych ludzi, a ja tylko ciężarówką po Polsce zapierdzielam. A i to mało ambitnie :P Niemniej dwa monsterki na wszelki psipadek wczoraj przed wyjazdem zanabyłem. Miały być w promocji, a tu mnie Biedra wydymała, ale nic to. Leżą,