Wpis z mikrobloga

Panowie, wbiłem pierwszą w życiu Elitę w Fut Champions. Czego się w ogole nie spodziewałem, bo zwykle Gold 3/2, w zależności od chęci. W ten weekend zacząłem z bilansem 4-3, a wczoraj konczylem z 17-7. I udało mi się wygrać wszystkie mecze choć większość była hardkorowa. Podsumowując, gdyby liga weekendowa trwała 4 dni a nie 3 to możnaby co tydzień wbijać lepsze rangi. A tak to zapewne była moja jedyna elita w tej fifie, bo sama gra psychicznie potrafi zmęczyć lagami i handicapami. #fut
źródło: comment_1585587547ofABucmrOFNKwX38mFGF9Y.jpg
  • 15
@kedoritos: Gratki, ja odkąd przestałem się spinać żeby wbijać tę elitę odnalazłem spokój ducha, a dałem sobie spokój, bo nigdy nic wartościowego nie dostałem, ani w paczce z ifami, ani w pickach za elitę. Mój najlepszy jakościowo pick w tym roku, czyli Benek 86 dostałem za golda 3. Teraz sobie pykam tylko do G3, chyba, że najdzie mnie większa ochota na grę, to wbijam tego G1
@husekbwoy dokładnie, ja raczej G3 i pas, w zależności jak szło. A co do trafów no to po 1 weekendowej trafiłem lewego 90, ale po 1,5 miesiąca to był już za słaby. Reszta trafów nie ma co komentować, jedynie goretzka 86. Ogólnie bardzo słabo jeśli chodzi o trafy z paczek, jedynie co udało mi się naprawdę dobrego trafić to Matthaus z paczki prime.
@Shadow7363 Ronaldo zdecydowanie. CR7 jest u mnie maszynką do strzelania bramek i wygrywa więcej przebitek. Ben Yedder ma więcej asyst niż bramek, ale nie jest tak decydujący, chyba nie strzelilem nim bramki finezją. benka już sprzedałem i szukam napastnika który zrobi różnice jak Ron.