Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy:( Wczoraj zacząłem siedzieć nad wordpressem i próbuję przerobić stworzony przez siebie szablon żeby dobrze w nim działał. Na razie wszystko ok, tylko że pasek menu wordpressa na górze się nie wyświetla i zamiast tego jest pusta przestrzeń. W dodatku jak przed chwilą wydzieliłem osobny plik php dla headera to pusty pasek na górze się zdublował i nie wiem jak temu zaradzić:( #wordpress #webdesign #webdev #php #cms
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hedo: tak, tym ze znaczkiem wordpressa, nazwą strony i podobnymi pierdułkami. Włączyłem stronę w operze i mozilli i tam w ogóle nie ma żadnego paska. W chrome są dwa puste tak jakby:P
  • Odpowiedz
@pifarek: a widzisz:D przez to cięcie strony na części mi gdzieś wyleciał footer:P jak dorobiłem to pasek administracji się pojawił, ale niestety pod nim ciągle jest pusty pasek o takiej samej wysokości:(
  • Odpowiedz
@pifarek: właśnie przeglądałem i nie mam:( ale jak usunąłem ją na próbę to pusty pasek zniknął tylko chyba o pare pikseli przycięło mój header i okienko wyszukiwania jest jakieś upośledzone:(
  • Odpowiedz