Wpis z mikrobloga

wPolityce.pl, Telewizja Republika i Niezależna.pl rozmawia z duchami czy tworzy fejki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Były doradca Reagana, Jack Wheeler, nie żyje od 10 lat. Portale powołały się na wywiad w Gazecie Polskiej, ten został jednak przeprowadzony z dr. Jackiem Wheelerem, który nigdy nie był doradcą prezydenta USA.

Dodatkowo można poddawać w wątpliwość zdania, które padają w samym wywiadzie: Zima się skończyła, nastała wiosna, niedługo będzie lato i pandemia się zakończy.

Co prawda część ekseprtów szacuje, że wirus w temperaturze +10 stopni Celsjusza nie rozwija się tak szybko ale nie ma przesłanek by stwierdzić, że pandemia skończy się z nastaniem lata.

#koronawirusprawda #uwagafake #fakenews #koronawirus
WojownicyKlawiatury - wPolityce.pl, Telewizja Republika i Niezależna.pl rozmawia z du...

źródło: comment_1585566301UTHfnDRIKfemTQQrBUHDTq.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Kielek96: więcej niż Gazety Warszawskiej. Teść - ultra prawak - to kupuje. Próbowałem przeczytać przy sraniu ale nie mogłem dokończyć bo nogawki przy kostkach mi zawadzały gdy próbowałem odruchowo rozchodzić zażenowanie.
  • Odpowiedz
Co prawda część ekseprtów szacuje, że wirus w temperaturze +10 stopni Celsjusza nie rozwija się tak szybko


@WojownicyKlawiatury: No widzę wy też dobrzy jesteście. Którzy eksperci tak uważają, fitloversi? Bo z tego co mi wiadomo wirus namnaża się tylko w komórkach nosiciela, a w nich z reguły panuje ok 36 st C.
Wirus nie żyje i nie rozwija się
  • Odpowiedz
@grajlord: Bazowaliśmy na tym:

Wiedeńska "Die Presse" zamieszcza analizę Alexa Baeckera, austriackiego informatyka i menedżera jednej z amerykańskich firm tworzących oprogramowania, który przeanalizował rozwój epidemii. Jego oceny dają nadzieję, że bardzo ciepła pogoda pozwoli przynajmniej na spowolnienie rozpowszechniania się SARS-CoV-2. Baecker szacuje, że w temperaturze ponad 10 stopni Celsjusza wirus nie rozwija się tak szybko. Pracując nad danymi ze wszystkim kontynentów, austriacki ekspert stwierdził, że w krajach o znacznie wyższej
  • Odpowiedz
@WojownicyKlawiatury: No to to jest ekspert z dziedziny informatyki/programowania, a nie chorób zakaźnych. Albo źle przetłumaczyli na polski. Wirus poza organizmem nosiciela się w ogóle nie rozwija. W organizmie nosiciela w zasadzie też nie, sam nosiciel go produkuje.
  • Odpowiedz
Co prawda część ekseprtów szacuje, że wirus w temperaturze +10 stopni Celsjusza nie rozwija się tak szybko ale nie ma przesłanek by stwierdzić, że pandemia skończy się z nastaniem lata.


@WojownicyKlawiatury: podobno najlepiej rozwija się w 36-38 stopni w ciele ludzkim
  • Odpowiedz