Wpis z mikrobloga

mam 37.1 stopnia gorączki, zle sie czuje i mam trudnosci z oddychaniem. Jestem senny, przez ostatnią dobę przespałem z 16 godzin a raczej nigdy mi sie to nie zdarza. Dodam, ze często chorowałem na zapalenie płuc i mam astme więc jestem w grupie podwyzszonego ryzyka. Jutro ide do szpitala zakaznego zrobić test na #koronawirus #covid19. Mam nadzieje, że nie umre.
  • 28
  • Odpowiedz
@hwdpjzk Rozumiem, że jesteś w grupie ryzyka i idziesz w samo gniazdo potencjalnie śmiertelnej dla ciebie choroby? Nie uważasz, że ciekawość nie jest warta narażania się? Jeśli naprawdę już to masz, to kiedy objawy staną się rzeczywiście niepokojące, i tak trafisz do tego szpitala. A jeśli nie masz, to po co ryzykujesz? Przypominam, że koronawirusa i tak się nie leczy inaczej niż objawowo. Poza zaspokojeniem ciekawości, nie dostaniesz więc żadnej pomocy.
  • Odpowiedz
najbardziej mnie zaniepokoiło złe samopoczucie i trudności z oddychaniem aniżeli stan podgorączkowy. Na dzien dziesiejszy odpusciłem sobie wizyte w szpitalu, jak mi sie pogorszy to was zawołam (karetke tez).
  • Odpowiedz
@hwdpjzk: miałam to samo przez 10 dni i kilka innych objawów, a dzisiaj (dnia 11) czuje się #!$%@?ście. lekarz mi powiedział, ze moje objawy pasują do niczego, a jak mi się pogorszy to wziąć l4 albo po karetkę dzwonić XDDD także trzymaj się tam miras, dużo leż w łóżku, jedz warzywa i bierz żelazo/witaminę d, jeśli da radę. będzie git!!
  • Odpowiedz