Wpis z mikrobloga

No i powiedzcie mi że to nie jebnie jak na takim bankier.pl połowa artykułów na górze strony to naganianie na kupno mieszkania, w tym m.in. takie sponsorowane artykuły z zablokowanymi komentarzami:

https://m.bankier.pl/wiadomosc/W-trudnych-czasach-luksusowa-inwestycja-to-dobre-zabezpieczenie-majatku-7847461.html

Ja rozumiem argumenty tych co mówią że wysoka inflacja, że dodruk papieru i że zarobki wzrosły bardzo od 2008 no i oczywiście że rynek się nieruchomości ma dużo większą bezwładność niż np akcje. Ale oni na górze coś tam wiedzą chyba.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
  • 4
@DonPablito: Ale Bankier teraz stracił w moich oczach. Na czymś zarabiać trzeba, rozumiem, ale bez przesady.

Mają kilku ogarniętych redaktorów (ze dwóch xd), starają się kreować na ludzi z rzetelną wiedzą i własną opinią, na których można polegać. Jak wszędzie, tak i tu nieraz publikowali sponsorowane artykuły lekko naginając prawdę. Natomiast teraz - nie wierzę, że jest tam chociaż jedna osoba, która wierzy, w to co tam napisane. 100% redakcji jest
@Ancro
Ja tam do nich całkiem szacunku nie straciłem :) ten artykuł to wywiad z gościem z branży a nie opinia redaktora. Wiadomo że naganiają na zakup ale raczej w taki w miarę neutralny sposób. Po prostu kasa developerów im nie śmierdzi :D i nie wstrzymują się z publikacją predykcji na temat spadków.

Zauważ że wszystkie artykuły zachęcające do zakupu to albo opis procesu brania kredytu, albo ile zarabiali ludzie na flipach(zarabiali