Wpis z mikrobloga

Jak na złość widzę przez weekend dużo fajnych ofert #promocje, niemal #cebuladeals ale się powstrzymuję i nie zamawiam nic, bo nie chcę, żeby #kurier, listonosz czy inny dostawca narażał życie dostarczając mi jakieś gówno z #allegro czy #aliexpress. Wam też polecam się zastanowić, czy warto, aby ludzie ryzykowali zarażeniem #koronawirus wożąc po mieście jakieś śmieci których nawet nie potrzebujecie.
Pozdrawiam i sorka za tagi.
  • 6
Jak na złość widzę przez weekend dużo fajnych ofert #promocje, niemal #cebuladeals ale się powstrzymuję i nie zamawiam nic, bo nie chcę, żeby #kurier, listonosz czy inny dostawca narażał życie dostarczając mi jakieś gówno z #allegro czy #aliexpress. Wam też polecam się zastanowić, czy warto, aby ludzie ryzykowali zarażeniem #koronawirus wożąc po mieście jakieś śmieci których nawet nie potrzebujecie.

Pozdrawiam i sorka za tagi.


@znikam5: Prezydent powiedział że
@Koniasz: u mnie ostatnio był na czwartym pietrze z paczka i osobiscie wreczał, a jak pytalem czy zejsc przez domofon to sie wrecz zdziwil, nawet rekawiczek zadnych nie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
u mnie ostatnio był na czwartym pietrze z paczka i osobiscie wreczał, a jak pytalem czy zejsc przez domofon to sie wrecz zdziwil, nawet rekawiczek zadnych nie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Matti92: To tak samo jak w sklepach. W jednych wchodzisz i masz płyn do dezynfekcji rąk, obsługa za pleksi i w rękawiczkach. A w drugim bez tych 3 rzeczy. Kto wyjdzie na tym lepiej się
@Koniasz: nie wiem czy robię niedźwiedzią przysługę, może zarobi mniej przez miesiąc czy dwa ale mniejsze szanse, że skończy na oddziale zakaźnym a ja zaraz po nim.