Wpis z mikrobloga

@friendly_rateI: Ja wam coś napiszę mieszczuchy bo zdajecie się nie rozumieć, ja dorastałem w malowniczej wiosce w Beskidzie żywieckim, nie jakieś zadupie ale 8 minut do Żywca (40k luda) i 15 minut do Bielska Białej (130k).
Piękny widok z okna miałem, w waszym mniemaniu, góry i lasy po horyzont i co? I gówno. Zamieniłbym się nawet na takie osiedle bo w nocy to jest megasprawa siedzieć sobie na takim balkonie i
  • Odpowiedz
@Perthro: nie zgodzę się, widok na blokowisko to gówno, pochodzę z małej miejscowości 5k mieszkańców, zawsze miałam blisko naturę i dużo zieleni - a teraz ludzie, samochody, pełno dzieciaków wszędzie. w nocy nie siadam i nie patrzę na rozświetlone miasto, bo widok z szóstego piętra mam na bloki z naprzeciwka i ewentualnie mogę popatrzeć, co grażyna z naprzeciwka robi na kolację. to, że do sklepów jest blisko mnie nie urządza, bo
  • Odpowiedz
@pollyanna: @Perthro: hmmmmmm a moze kazdy lubi co innego?
Ja lubie na ten przyklad i duze miasta, ale tez chetnie bym postawil dom w Zell Am See.

I to mieszkanie tez pewnie znajdzie osobe, ktora uzna ze to mieszkanie idealne dla niej.
Niezaleznie ile o tej ofercie by smieszkowano.
  • Odpowiedz
@friendly_rateI: bylo. I przesadzacie w #!$%@?.

PRLowskie bunkry z lat '80 Ci nie pasuja? ...no tak, lepsza gownodeveloperka ze scianami o grubosci kartonu zebys mogl slyszec jak sasiad placze podczas bicia konia?
  • Odpowiedz