Wpis z mikrobloga

To co ludzie #!$%@?ą w obliczu pandemii to jest dramat. Z okna mam widok na krakowskie błonia - dzisiaj od rana do nocy MNÓSTWO osób na spacerkach, rolkach rowerkach. Całe rodzinki z beztrosko bawiącymi się bachorami. Mnóstwo biegaczy, rolkarzy i innego ścierwa. Zakochane śmiejące się pary. Grupki studentów, młodzieży, również sporo osób starszych. Ciekawe czemu policja nie rozgoniła tego towarzystwa...

Po #!$%@? ja siedzę w domu skoro wy wszyscy sobie chodzicie na spacerki, rowerki, bieganko czy inne rozrywki? Czy tak #!$%@? trudno jest się wstrzymać od biegania na 2 miesiące? Najbardziej mnie #!$%@?ą madki z bachorami, zamiast siedzieć na dupie w domu to muszą wszędzie łazić bo hehe słoneczko wyszło.

#!$%@?, niedługo ludzie będą umierać. Przez was.

S.....b - To co ludzie #!$%@?ą w obliczu pandemii to jest dramat. Z okna mam widok na...

źródło: comment_1585425233YO5v3gHSomTRs3N2qmGar9.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Scaab: IMHO zdjęcie wskazuje, że wszyscy ładne odstępy zachowują, nie ma większych zgromadzeń i jest jakieś 10% normalnego zaludnienia Błoń w pierwsze ciepłe dni wiosny.
  • Odpowiedz
@Scaab Jakie 2 miesiace. 2 miesiace to Chinom zajelo i to w sytuacji gdzie zamkneli cale miasta plus wiekszosc zakladow pracy w niektorych wojewodztwach. U nas trzeba liczyc 8-10 miesiecy izolacji biorac pod uwage ze wiekszosc ludzi bedzie pracowac.
Raczej nie do zatrzymania wirus w Europie. Wiekszosc bedzie musiala zachorowac i tyle. No chyba ze zamknac wszystko na pare miesiecy i pkb -20% i mamy bezrobocie 25% i biede na pare lat.
  • Odpowiedz
@Scaab: Tymczasem na Pomorzu w lasach nad domkami letniskowymi pełnymi ludzi z Trójmiasta latał śmigłowiec wojskowy. Nie wiem, co było dalej, jednak policja mogła wjechać na pełnej, nie wykluczam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
madki z bachorami, zamiast siedzieć na dupie w domu


@Scaab: Bo dzieci POWINNY wychodzić i przebywać na słońcu i świeżym powietrzu. To akurat jest konieczne do ich rozwoju.
  • Odpowiedz