Wpis z mikrobloga

Czy kobiety szukają tylko bolca na tinderze czy o co chodzi?

Temat seksu pojawia się praktycznie po paru h rozmowy,następnie wysyłanie zdjęć przez nią(po uprzedniej propozycji przejścia z tindera na cokolwiek innego - i to wychodzących w 100% z ich strony bo ja się wstydzę na rzucenie hasła z przejściem gdzieś dalej tak szybko żeby nie wyjść na creepa)no i później to ja zrywam kontakt bo o ile lubię kopulacje tak musi najpierw zaiskrzyć w jakiś sposób bo takie r0chanie mechaniczne nie sprawiłoby mi żadnej przyjemności.

Od razu zaznaczę,że jestem przeciętny(5/10 max), może opis był interesujący bo odwołując się do niego pisały pierwsze w 50% przypadków matchy(a jestem dość wybredny, daje w prawo bardzo rzadko,więc przeciętny ryj+mało w prawo z mojej strony = mało matchy ale i tak nie narzekałem bo często trafiały się interesujące konwersację)

Trochę już mam na karku obrotów wokoło Słońca + praca gdzie kobiety są tylko w formie klientek i liczyłem na tindera(dzisiaj go usunełem) ale chyba niedługo wrzucę anons na wykop((oo))

W sumie nie wiem co ten wysryw ma na celu ale trochę się zasmuciłem bo każdy match tam wydawał mi się idealnym materiałem na partnerkę a wychodziło,że są bardziej wyuzdane ode mnie i czułem że chcą sobie tylko poużywać.

Zapraszam do dyskusjiʕʔ

#tinder
  • 8
Czy kobiety szukają tylko bolca na tinderze czy o co chodzi?


Tak, mam nadzieję że pomogłem.
Dopiero po ruchaniu czasem zachciewa im się gadać o dalszym rozwoju znajomości. Ale wtedy ja mam to gdzieś, bo jak być z laską która dała Ci się po dwóch godzinach znajomości? XD
W sumie nie wiem co ten wysryw ma na celu ale trochę się zasmuciłem bo każdy match tam wydawał mi się idealnym materiałem na partnerkę a wychodziło,że są bardziej wyuzdane ode mnie i czułem że chcą sobie tylko poużywać.


@Grubyp_qKociamber: No, no trolluj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Still22lvlCrock: pare jednozdaniowych akapitow ktore przychodzily mi do glowy podczas rozmowy z roznymi dziewczynami - adaptowalem sie do srodowiska(w sensie,nie ze klamalem jak z nut naciagajac moje realia wlasnie vide super hobby czy zarabianie 15k tylko luzne anegdotki opisujace mnie)