Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć
Bardzo źle się czuje i nie wiem kompletnie co robić. Z moim facetem jestem od kilku miesięcy oboje lvl25. Na początku było cudownie, z nikim nie było mi tak dobrze pod każdym względem. Dopiero od niedawna moj partner zaczął być bardzo toksyczny. Prawdopodobnie przez to że jestem jego pierwszą dziewczyną i przez to że w szczerej rozmowie powiedziałam jeden wstydliwy fakt z mojego życia. Niemal co drugi dzień do tego wraca, wypytuje a potem robi awanturę. Na następny dzien przeprasza ale co z tego jak i tak potem znów pytania, znów jakieś oceny.
Czasem żałuję że obdarzyłam go takim zaufaniem. Z jednej strony to wartościowy facet i naprawdę się zakochałam. Z drugiej strony przeczytałam już w wielu postach że taka osoba się nie zmieni i z czasem będzie się to nasilać. Z tym że u mnie chodzi o jedną rzecz, o jednego faceta. Wiem że na początku popełniłam błąd bo mam z nim miłe wspomnienia, mój obecny go od początku go nie polubił i zamiast olać temat jeszcze go przekonywałam że to spoko facet (wiem, #!$%@?). Teraz robię wszystko aby mój chłopak mi ufał, aby wiedział że tylko on się liczy, niestety nie ma już sił na ciągle dowody miłości i wierności.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 11
  • Odpowiedz
zamiast olać temat jeszcze go przekonywałam że to spoko facet (wiem, #!$%@?). Teraz robię wszystko aby mój chłopak mi ufał, aby wiedział że tylko on się liczy, niestety nie ma już sił na ciągle dowody miłości i wierności.


@AnonimoweMirkoWyznania: a więc po prostu się puściłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania problem polega na tym że my nie wiemy czy mamy go traktować jak dzbana który ma problem z jakimś Twoim ONSem z przyjacielem czy jakimś innym FWB... Czy z czymś poważniejszym xD np. orgia z 20stoma murzynami ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: czas powinni dać sobie ludzie, którzy są ze sobą wiele lat i coś się zaczęło psuć. Wtedy warto się starać, naprawiać, iść na terapię. Jeśli w kilkumiesięcznym związku zgrzyta, w dodatku są awantury, toksyczne zachowania itd to szkoda czasu i nerwów
  • Odpowiedz