Wpis z mikrobloga

@MandarynWspanialy: widzę, że wykopki mają bardzo krótką pamięć bo większoś to ludzie obecnej władzy. A poprzedniej już nie pamiętają. Nie pamiętają też o sprzedaniu polski sowietom po 45', całym okresie komunizmu i wałach lat 90'. A gwarantuje wam że polską rządziły większe mendy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: mnie dziwi, że Polacy mają tak krótką pamięć i nagle mają Tuska za wybitnego człowieka. Właśnie przez takich ludzi w Polsce głosuje się tylko na PO albo PiS, bo pamięć wyborców zeruje się co 4 lata. Za Tuska też nie było kolorowo, nie było takiej propagandy jak teraz, ale np chcieli sprzedać LOT, bo nierentowny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AlBundy95 przestańcie wynosić Tuska do rangi Boga. Ma swoje za uszami i wypiął się na część Polaków, dlatego przegrał wybory. Polityk z prawdziwego zdarzenia powinien umieć zjednoczyć wszystkich Polaków i zręcznie sprzedawać medialnie potrzebne reformy. Żaden z tych miernot tego nie potrafi, tylko szczują się nawzajem. Nawet gorzej, nie tyle nie potrafi co nie chcą, bo podzielonym społeczeństwem łatwiej sterować, wystarczy rzucić ochłap typu bąbelkowe i wybory wygrane.

@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:
  • Odpowiedz
@MandarynWspanialy Ileś lat temu (długo przed tym jak PIS po raz drugj zdobył władzę) słyszałam wywiad z nim i stwierdziłam, że facet ma łeb i wie jak powinno wyglądać państwo. Był inteligentny i błyskotliwy. On oszalał, ja dorosłam, nie mogę dziś uwierzyć, że kiedyś w niektórych kwestiach się z nim zgadzałam ()
  • Odpowiedz