Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest straszne? Czasem siedzę sobie w domu sama (właściwie w mieszkaniu) i słyszę COŚ. Różne odgłosy, od takich rozpoznawalnych, po jakieś niezidentyfikowane. Najgorzej jest, kiedy siedzę późno w nocy, wszyscy śpią, a tu coś zaczyna być słychać. Wtedy ratuje mnie tylko jedno tłumaczenie - to blok, tu ściany są cienkie, dźwięki się przenoszą od sąsiadów.

Tylko nie zawszy wszystko da się tłumaczyć sąsiadami, bo np. mieszkanie nad nami przez pewien czas było puste, a i tak czasem coś stuknęło. ;_;

#strasznerzeczy #dzwieki #bojesie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tHoePs: Norma. Rodzice mają dom jednorodzinny. Nieraz zostawałem sam to słyszałem coś jakby kroki piętro wyżej, czasem drzwi stuknęły, czasem coś dziwne skrzypiało. Budynki cały czas pracują do tego są przeciągi i inne takie i jak jest cisza to wszystko wydaje dźwięki na które normalnie nie zwracamy uwagi.
  • Odpowiedz
@astraldynamics: to się dzieje jak jestem świadoma, np. czytam książkę, a nie kiedy idę spać.

@Mehqods: myślisz, że ten remont, który sąsiedzi zrobili, mógł być potrzebny do zatuszowania morderstwa? ()

@ktoosiu: no dzieje się to albo jak jestem sama, albo jak już wszyscy głęboko śpią i nie są ani źródłem tych dźwięków, ani świadkiem.
  • Odpowiedz
@astraldynamics: jestem raczej wtedy skupiona na jakiejś czynności, więc to chyba.... nawiedzenie.

nie przeczę, czasem odwiedza nas (przynajmniej według mojej mamy) duch dziadka, jej ojca, ale on nie ma złych zamiarów (podobno) więc czemu miałby straszyć wnuczkę?

:)
  • Odpowiedz