Wpis z mikrobloga

@invokeLater: najtańszy ipad i apple pencil, do tego program good notes. Jak dla mnie jest to zestaw stworzony do robienia notatek i jestem zdania, że jest wart swojej ceny. Korzystam z tego od 2 lat i żałuje, że nie od początku studiów. Zaoszczędziłabym mnóstwo kasy na zakreslaczach.
@invokeLater: u mnie dużo osób ma i ułatwia sprawę, nie musisz podręczników kupować, bo tez sobie możesz odpalic na tablecie i po nim piszesz normalnie, wszystko działa cacy
ja osobiście się nie nadaje do tego, bo muszę mieć rzeczy na papierze, inaczej po prostu nie będę do tego zaglądać
@invokeLater: mam 32gb i wykupiony jakiś pakiet w chmurze i tam wszystkie pliki trzymam, bo mam wtedy łatwy dostęp do nich z każdego urządzenia. Na tablecie zajęte mam 15gb i większość z tego to aplikacje, bo mam ich sporo.
@invokeLater: najprościej porównaj sobie z tym – jak robisz czasem zdjęcia tablicy, prezentacji, bo nie chce Ci się pisać/nie nadążasz to zerkasz później do tego? ja w ogóle, dlatego wiem, ze to nie dla mnie XD
@lukija: Niby nie, ale ja rzadko nawet do zeszytu zerkam. Generalnie przez robienie notatek się uczę i to jest jakaś taka motywacja do kupna 'e-notatnika', bo przynajmniej kartki mi nie będą się pałętać :D Ale chyba najprościej będzie poczekać na możliwość pomacania tego gdzieś w sklepie. Dzięki za pomoc :)