Wpis z mikrobloga

ale wlodarzom innych gal d--a peka, ze takie fame mma ktore od poczatku bylo wysmiewane jest w stanie stanac na chuju i dostarczyc ludziom rozrywki a przez same PPV zapewne gala im sie zwroci, bo kazdy w domach wiec wykupi. Mozna nie lubic bombla czy Wojtka, ale szanuje, ze taki pstryczek w nos daja tym 'wiekszym' i licze ze gala sie odbedzie, zeby wlodarzom KSW czy FENu d--a pekala przed monitorami.
#famemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartexx96: komu dokładnie pęka d--a? Wczoraj oglądałem wypowiedź Kawulskiego i odniosłem wrażenie, że jest dokładnie odwrotnie do tego co napisałeś. Wiem, że jesteś fanem patogali fame mma, ale chociaż nie kłam patusie.
  • Odpowiedz
@bartexx96: włodarze KSW mają w------e na fame mma, trochę Jóźwiaka boli, ale on ogólnie lubuje się w takich małych wojenkach internetowych, a na co dzień robi porządne sportowe gale i się nie ogląda na innych.

nic dziwnego też, że w fame z----------ą teraz jak pszczoły w ulu, do którego wpadło g---o - trzeba wyciągnąć tyle kasy ile da rady, zanim to wszystkim się znudzi i zostanie garstka wiernych fanów tylko
  • Odpowiedz