Wpis z mikrobloga

Jedyne vtuberki jakie kiedykolwiek konkretnie oglądałem to Kizuna Ai, Natsumi Moe, Pinky Pop Hepburn i moja ulubiona - delfin Siro, ale ostatnio kiedy poświęciłem temu trochę więcej czasu było chyba w okolicach wydania AiAiAi Kizuny Ai, o czym dowiedziałem się dzisiaj, że było to 11 miesięcy temu, co dało mi ogromny throwback i motywację do tego wpisu. Wróciłem dzisiaj na trochę do niektórych z w/w i doszedłem do wniosku, że nawet jakbym chciał trudno/dziwnie byłoby mi wrócić. Natsumi Moe zawsze trochę dziwnie mi się oglądało przez fakt, że mówi całkowicie po angielsku i afaik jest to jej natywny język. W trakcie tej długiej przerwy dochodziły do mnie newsy o aferze oryginalnej Kizuny Ai, i po dzisiaj muszę przyznać (bez związku z aferą), że w porównaniu ze starym contentem filmy z 3 kizunami naraz ogląda mi się dziwnie i nie wiem czy nadal mi się to podoba. Do Siro nawet gdybym chciał wrócić to ostatni jej film z angielskimi napisami był 4 miesiące temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°). PPH z kolei należy do tej grupy która film wrzuca średnio raz na tydzień, więc spodziewałbym się wiekszej aktualności z tłumaczeniami, ale u niej sytuacja jest podobna - miesiąc temu. To jedna z rzeczy których mogliby się nauczyć od nijisanji/hololive, bo w taki sposób mają bardzo mały appeal do widzów zagranicznych a ja nie znam japońskiego (°° . Skoro już o nijisanji/hololive mowa to szczerze powiedziawszy niezbyt mi ktokolwiek tam przypada do gustu a jakość produkcji, szczególnie modeli/motion capture czasami przyprawia o ból głowy. Muszę przyznać, że modele 3d to zdecydowanie cecha na plus dla tych, które oglądam. Streamowa natura tych "nowych" generacji też mi niezbyt podpada, bardziej wolę obejrzeć sobie od czasu do czasu półgodzinny film niż siedzieć pół dnia na streamie. Tak więc w tym środowisku odzywa się we mnie mikroboomer; chociaż nigdy za Kaguyą Luną nie przepadałem to nawet ona wypada dla mnie lepiej niż dzisiejsze "masówki". Dodam, że, jak u wielu, moja przygoda zaczęła się od Kizuny Ai. A jak u was? Jak się zaczęło, kim są wasi ulubieńcy? Jakieś wasze ciekawe historie? Otaguję @Hajak bo cały czas spamisz vtuberkami, więc ciekawie byłoby od ciebie usłyszeć.
#anime #randomanimeshit #dennoushoujoyoutubershiro
cheily_ - Jedyne vtuberki jakie kiedykolwiek konkretnie oglądałem to Kizuna Ai, Natsu...

źródło: comment_1585316769cbcwJY4YELzVCMRMQpWuzW.jpg

Pobierz
  • 8
@cheily_: Oj od razu spamie xD Ale co do tematu, to Kizune AI obejrzałem parę filmików jak dopiero wkraczała na jutuba, ale wydała mi się za bardzo "sztuczna" jakbym oglądał robota który się wciela w postać, więc szybko zapomniałem o temacie. Potem w Azur Lane był collab event z nią, więc sobie chciałem zobaczyć jak to wygląda, ale dalej mnie nie przyciągnęła :C No i parę miesięcy później był collab Azur
@cheily_: Ja trochę podobnie jak wyżej wspomniany @Hajak, na początku obejrzałem kilka filmików Kizuny Ai, nawet mi się spodobały, ale jakimś wielkim fanem nie zostałem. Potem długo nic i nagle wpadł mi durno-śmieszny filmik od Shirakami Fubuki z jej interpretacją Scatmana xD Zgrało się to w czasie z moim powrotem do Azur Lane, gdzie okazało się jest event na Hololive, którego w ogóle nie czaiłem, ale patrzę - jest ta
CzosenWan - @cheily_: Ja trochę podobnie jak wyżej wspomniany @Hajak, na początku obe...

źródło: comment_1585326578qHOAiCUlVQ0l0l2Wy71Skm.jpg

Pobierz
@Hajak Anime dziewczynki oknem na świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RandomYoRHaSoldier ( ͟ʖ) Tofu armia

@CzosenWan A nie żyjemy w matrixie? Swoją drogą, strasznie mnie to czasem wkurza, takie "przypadki", niby dosłownie wszędzie mam wyłączone personalizowane reklamy, niby blokowanie wszystkich cookies a jednak jak wszedłem raz na rok na stronę Fila'i to reklamy z butami miałem wszędzie przez kolejne dwa tygodnie. Myślę,