Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@freepoint: wg mnie wyglada na niedobor milbdenu lub poparzenie słoneczne. Ale skoro młode liście też tak mają to stawiam na to pierwsze.
Czytając posty na tagu z tego roku mam wrażenie, że te wszystkie ziemie ogrodowe są coraz bardziej jałowe i zarobaczone
@polutt: a mozliwe ze to przez takie pałeczki przeciwko insektom? https://galeriaogrodu.pl/pl/p/Substral-Tarcznik-Ultra-Pr-Dl-Dzial-12.5g/10818?gclid=EAIaIQobChMI_6Cm3_C66AIVEKqaCh2GxwnCEAQYAyABEgL4uvD_BwE w poprzednim kubeczku dalem jedną bo miałem skoczogonki i teraz przy przesadzaniu do kubeczka 0.5l bo widziałem ze pojedyńcze jajeczka jeszcze do korzeni były przyczepione

Ziemia była z leclerca teraz kupiłem w sklepie ogrodniczym i o wiele lepsza
@onuceSzatana: ta gorsza (wziąłem najtańszą z supermarketu) miała jakieś korzenie w sobie, była w twardych grudkach i jak się potem okazało ze skoczogonkami. Druga którą kupiłem było napisane że do wysiewu, lekka, można powiedzieć przyjemna w dotyku i bez takich odpadów. Ale pewnie można mieć do jednej szczęście a do innej pecha, no i nie sprawdzisz jaka jest dopóki nie kupisz...