Wpis z mikrobloga

Okej Miraski, jest po godzinie 13, nie zapowiada się, by przybyło więcej drużyn, więc zamykam możliwość zapisania się do tej edycji.

Z kwestii organizacyjnych:
-Oficjalnie zaczynamy o godzinie 18, ale jeżeli ktoś jest dostępny wcześniej, to możecie rozpocząć wcześniej.
-Pamiętajcie, że gramy w systemie BO5, czyli do trzech wygranych. Po każdym meczu niech ktoś z drużyny robi screena dla weryfikacji wyniku, będzie to też potrzebne w ustaleniu króla strzelców.
-Rozkład drabinki jest dostępny tutaj.
-Wydaje mi się, że drużyny zarejestrowane przez Toornament mogą samodzielnie rejestrować wyniki meczów, ale na wszelki zaś i tak poproszę ostateczny wynik plus screeny przesyłać do mnie.
-Na czas turnieju możemy wykorzystać discordowy serwer Rocket Mirki
, kanał "konkursy". Komunikacja w drużynie w trakcie meczu do samodzielnego ustalenia.
-Ja będę przez 90% czasu (zastrzegam sobie prawo na wyjście do kibelka itepe) czuwał na Discordzie i Wykopie, zajrzę też jako widz do wielkiego finału!
-Jeżeli byłyby jakiekolwiek niejasności, piszcie do mnie. Po 17 powinienem być już w gotowości.

PREPARE YOURSELF!
#rlms
  • 7
@Pieczarka: Dobra, mam pytanie, do kiedy jest termin rozgrywania spotkań bo idę na 19 do dentysty, jeżeli bym nie zdążył dograć spotkań to czy mógłbym dokończyć je później, ewentualnie jutro?
@Wysu: Myślę, że nic się nie stanie, jeżeli będzie to jakaś nieduża obsuwa, najwyżej ostatnie mecze przerzuci się na jutro. Ewentualnie jeden mecz mogę zagrać jako rezerwowy ( ͡º ͜ʖ͡º)

A, w razie czego na Toornament upubliczniłem wykopowe nicki, żeby można było się namierzać w przypadku, gdy kogoś nie ma na Discordzie.