Wpis z mikrobloga

Hahaha! Polscy bukmacherzy kilka lat temu wylobbowowaly sobie sytuacje w ktorej nie ma zagranicznych firm na rynku. Zagraniczne firmy ktore oferowaly 10x lepsza oferte nie mogly zdobyc licencji. Praktycznie zrobily sobie monopol na rynku oferujac gownooferte z podatkiem sprawiajac ze NIE DA SIE WYGRAC W DLUGIM TERMINIE.

Polskie buki dzisiaj:

#bukmacherka #pilkanozna #mecz #polska #koronawirus
SzalonyFanMalysza - Hahaha! Polscy bukmacherzy kilka lat temu wylobbowowaly sobie syt...

źródło: comment_15852998860Eoyop0BA7c8UYUl3ztgWC.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@dutrasilva: wpisz sobie na YT "kanał sportowy". Stanowski poprowadził 4 godzinny program, w którym razem z dzwoniącym i osobami wspominał Zarzecznego. Na początku odegrał niby rozmowę przez telefon z Pawłem, żenującą ale sam przyznał, że zmarły nie miałby nic przeciwko. Tak poza tym nie twierdzę żeby była to jakaś szopka, mieli dobre relacje i chciał go jakoś upamiętnić.
  • Odpowiedz
@matiKKS Wspomniałeś o jakiejś szopce jako ciosie wizerunkowym, myślałem że coś #!$%@?ł fest. Obczaję sobie bo póki co średnio mi się chciało słuchać tych live-ów.
  • Odpowiedz
@dutrasilva: dla mnie to było dziwne ale potem Stanowski sam zabrał głos w tej sprawie więc ok. Chyba że Mirek, który pierwszy napisał o szopce miał na myśli cały program.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: Wskaż mi źródło świadczące o tym, że polskie buki "wylobbowowaly sobie sytuacje w ktorej nie ma zagranicznych firm na rynku". Z pewnością lobbowali, by nie było sytuacja, że "legalni" bukmacherzy płacą 12% podatku obrotowego (pozdrawiam serdecznie osobę, która wymyśliła akurat taki podatek, tj. obrotowy), a zagraniczni nie mają praktycznie jakichkolwiek obowiązków. Czy to jest fair?
  • Odpowiedz
@catlover: nie wiem, każdy może mieć własne zdanie. Obejrzałem cały program, a postać Zarzecznego jest mi prawie całkowicie obca i nie mam o tej osobie żadnej opinii. Może ktoś kto nie lubił tego człowieka za życia twierdzi, że upamiętnianie go to robienie szopki.
  • Odpowiedz
A wiecie, że jak buki dostaną po dupie, to dostaną też po dupie kluby, których są sponsorami?
Ale spoko, najlepiej narzekać, że ESA słaby poziom, szkoda tylko, że bez kasy tak naprawdę ten poziom nie wzrośnie.
  • Odpowiedz
y była to jakaś szopka, mieli dobre relacje i chciał go jak


@catlover: też uważam, że był to świetny program, obejrzałem cały mimo że trwał aż 4h. Nie wiem gdzie tam była szopka, upamiętnił przyjaciela w fajny sposób mówiąc o wielu jego niedoskonałościach, odpowiadał szczerze na pytania, nie było to czterogodzinne lizanie dupy śp redaktora Zarzecznego
  • Odpowiedz