Wpis z mikrobloga

@Partyzant91: tutaj tak dużo gówna ludzie piszą. Szukałem trochę informacji na temat wirusa i znalazlem trochę artykułów i wszyscy liczą na przystopowanie epidemii w czasie ocieplenia ale nie są tego pewni wiec może trzeba będzie to przejść i liczyć na łagodny przebieg
@AltCtrlSpace stary, nawet jakby ta pandemia kompletnie wyrwała się spod kontroli, to ile ludzi umrze? Jasne, każda śmierć to dramat, ale w pewnym momencie to już tylko statystyka. Każdego dnia z głodu, na raka, z powodu działań wojennych, nawet kuźwa na sraczkę, umierają setki tysięcy ludzi. Na tego koronawirusa nawet jak umrze 10 mln ludzi na całym świecie, to jakbyś wymazał z mapy świata jakieś średniej wielkości chińskie miasto
@Partyzant91 ostatnio juz rozowej sie przyznalem, ze o ile cyfry w licznikach to ludzie, ze mamy ograniczenia w poruszaniu sie, troche psychoza i w ogole, ale... to jest dosc ekscytujace. Mozesz powiedziec, ze jestem #!$%@? i ja to zrozumiem. Jednak dzieje sie cos globalnie, do tego tez na naszym powrorku. No to troche ekscytujace i czasem mi wstyd, ze tak sie czuje :/