Wpis z mikrobloga

tl;dr takie tam moje #!$%@? wpis nie zawiera niczego odkrywczego etc wręcz dużo #!$%@? o niczym jak tak przeczytałem teraz xDD

dawno prawie żadnych stimów już nie jadłem i jakoś o 18:05/10 weszła królowa ale efekt średnio mi się podobał i poprawiłem ze 40 minut później i teraz mi ryj wykrzywia xDDD

ugułem to moje trzecie podejście do tego polskiego produktu, pierwsze wspominam dość pozytywnie ale bez szału, drugie to w ogóle ciężko powiedzieć bo było po nocy z hexem, no ale jak to się mówi do trzech razy sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zmieniam zdanie na temat fety, nie jest tak #!$%@? jak myślałem (w sensie samo działanie), po prostu jednak po załóżmy takim hexie czy innych ketonach czuć takie #!$%@?ęcie natychmiastowe i ogólny #!$%@? w bani co się wielu osobom podoba a tutaj tego nie ma chyba że przy już naprawdę wysokich dawkach też trochę inaczej działa ale po co ¯\_(ツ)_/¯

natomiast taki brak ketonowego #!$%@? w głowie robiącego siano z mózgu też jest ciekawym doświadczeniem, btw myślałem że pisanie tego wpisu mi przyjdzie o wiele łatwiej, zaczynam coś pisać i w międzyczasie na monitorze czy gdzieś coś zobaczę i moje myśli idą już w inną stronę xD

#narkotykizawszespoko
#bojowkamedycznegoklefedronu o kruci 162 obserwujących, ładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
@Fenyloetyloamina-_ ale gdybym ketonów nie tknął to amfy na pewno nie przynajmniej tak mi się wydaje, jak zacząłem lecieć na czymkolwiek to był klef najpierw który był legalny a coś co jest legalne wydaje się być bardziej lajtowe i wręcz o zgrozo mało szkodliwe, no a słynna feta to już się zawsze kojarzyła z jakimś takim brudem menelstwem czy jak to nazwać xD
@Fenyloetyloamina-_ xDD przypomniało mi się jak myślałem że hexa nigdy nie ruszę bo u pewnego vendora był w kategorii "stymulanty" a to już się kojarzyło jakoś źle za to klef był jako euforyk więc lajcik ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale cieszę się że tak było bo bym się poschizował szybko tym a klef miał tą "zaletę" że każda dorzutka coraz słabiej działa i łatwiej przestać, przynajmniej na samym
@MirasekTurasek dzięki

@Cyfenotryna no np u osób z adhd pomaga bardziej niż u tych bez ale warto zaznaczyć że nie pamiętam na czym to dokładnie polega ale ta farmaceutyczna różni się w działaniu od takiej do ćpania i nie chodzi o takie rzeczy jak czystość czy zanieczyszczenia tylko inny rodzaj po prostu idk xD raz taką jadłem i nie powiedziałbym gdybym nie wiedział że to może być amfetamina, trochę inny profil