Wpis z mikrobloga

@domofon: ...o ile wie w czym zawinił. Ja uczestniczyłem w pisywaniu w #!$%@?ę projektów unijnych i kompletnie nie mam zielonego pojęcia dlaczego niektóre przeszły,a inne nie. ;]

---

AMA z Makłowiczem
  • Odpowiedz
@ojaadaj20: @PanBulka: @domofon: Dotacja na szkołę nauki jazdy. Chciałbym kupić za to samochód i prowadzić szkolenia z racji tego że posiadam uprawnienia instruktora. Zadowoliłaby mnie dotacja wysokości ~50 tys. I to, że jestem studentem ma jakieś większe znaczenie w tej sprawie? :)
  • Odpowiedz
@mamrouter: właściwie nie orientowałam się w innych dotacjach, chciałam tylko założyć firmę co mi się udało, potem zależy od urzędu pracy czy dają kasę na samochody bo np w Będzinie gdzie ja dostałam mogłam się starać o taką dotację ale już w Katowicach na samochód kasy się nie dostanie
  • Odpowiedz
@mamrouter: dostałam jestem kobietą;) no dostajesz 20 tys tak jak było w moim przypadku z tego 80 % mogę przeznaczy na samochód lub potem dopłacić do niego ze środków własnych a firmę musisz utrzymać przez rok nie 2 lata
  • Odpowiedz
@mamrouter: nie dostaniesz dotacji np na usługi transportowe ale już np na usługi kurierskie tak:) ja właśnie mam taką działalność z tym że zakładałam ją 3 lata temu było łatwiej:) chociaż ostatnio wypisywałam wniosek kumplowi i dostał, trzeba myśleć jak się to wypisuje i dokładnie uzupełnić wszystko
  • Odpowiedz