Wpis z mikrobloga

Używałem do tej pory samego minoxidil'u, efekty się zaczynają pojawiać, więc zamówiłem też dermaroller - 0.5mm, teraz czytam że powinienem po użyciu dermarollera użyć kremu - mam najzwyklejszy Nivea Men Protect&Care, będzie ok? Czy szukać jakiegoś innego - ewentualnie jaki polecacie?

#dermaroller #minoxidil #zarost #pytanie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najzwyklejszy Lexon max 5%, też na allegro :p


@chytruseek: nie ma sensu oszczędzać kilku zł na Allegro, bo nie wiesz czy kupujesz lek czy cygan z allegro rozlał spirytus do buteleczek i sprzedaje z profitem.
  • Odpowiedz
LCLT + PEO.


@xSzatekx: Co to ziomeczku? I jak używać? Aktualnie lece od Listopada Minoxida 2x dziennie + Dermamroller 0.5mm 192 raz w tyg i jest elegancki efekt już ale jeszcze bym chciał gęsciejszy troche zarost
  • Odpowiedz
@ibeafraidi:

W formie proszku. Do minoxidilu nie dodaje, bo używam pianki. Dodaje 2% do kremu Nivea Soft i 1 g dziennie do wody i ją wypijam.

Kupowałem dokładnie to i stąd:
  • Odpowiedz
@ibeafraidi:

Dodaj gdzie chcesz - ja nie mam wyboru. Dodając do kremu, będziesz też dodatkowo nawilżał skórę, po zapewne wysuszającym ją minoxidilu w płynie.

Faktycznie, jest tartrat. Sory za wprowadzenie w błąd. Możesz spokojnie ją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xSzatekx: a dobra. Tzn olejek względem płynu to logiczne ale proszek względem płynu to jak 1g = 1ml?

No krem by się przydał bo używam Nivea Man no sypie mi się trochę twarz.

Więc jak bym wziął ten krem to ile gramów tej Karnityny sypiesz
  • Odpowiedz