Wpis z mikrobloga

Czesc Mirky, moja córka poprosila zajaczka o #minecraft na PS4 zeby mogla grac z kuzynostwem.
Z tego co widze to sa rozne edycje. Jako ze sie nie znam (#minecraftowyboomer) to prosze o porade czy musi byc dokladnie to samo co maja kuzyni (Minecraft PS4 Edition) czy wszystkie edycje na PS4 sa ze soba kompatybilne?

Z tego co juz wiem to Story Mode to cos osobnego jest.

Mysle o tym

Dzieki wielkie za pomoc.
  • 12
  • Odpowiedz
@Gaelwyn: no przez Corone boimy sie kupowac quada, bo ma wiecej zakamarkow gdzie moglby sie schowac wirus :) #pdk

a tak serio to znak czasow. Sam tez dostawalem pare slodyczy zawinietych w celofan. Tylko ze jak mama zarabiala 5.5 mln zl, to to bylo warte tyle co ta gra dzisiaj, jak nie wiecej ;)

@Andy_Bernard: dzieki!
  • Odpowiedz
w przeliczniku na dzisiejsze ceny slodyczy? Bo kiedys tansze byly, a gry byly raczej drozsze


@Gaelwyn: nie porownuje cen gier kiedys i dzisiaj. Tylko cene paczki slodyczy 25 lat temu a cene gry dzisiaj. Na ta gre pracuje dzisiaj napewno krócej niż moja mama na te słodycze wtedy ;)
  • Odpowiedz
Minecraft, konsola... Parenting 2020.


@SanczezG: oo mamy profilera na wykopie.
Na podstawie 3 zdań zbudowałeś mój profil psychologiczny i oceniłeś moje zdolności rodzicielskie. Napisz do HBO, zrobią serial o Tobie.
  • Odpowiedz