Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyjaśni mi ktoś logikę #przegryw dla których życie w związku to bycie beciakiem, przegrywem i łożenie na c#pe, a chodzenie na prostytutki to bycie samcem alfa i wygrywem. Jestem w stanie zrozumieć te rozkminy o wyglądzie i inne które pisza na tagu przegryw, ale tej logiki to naprawdę nie rozumiem. Orientuję się w rynku prostytucji, sam święty nie byłem i jeśli przyjmiemy że ktoś chce uprawiać sex 4 razy w tygodniu po godzinie(co nie jest jakąś oszałamiającą ilością) i przyjmiemy że na tą dive dzisiaj trzeba wydać 200zł w dużym mieście (zaznaczam że za te 200zł nie dostaniemy nie wiadomo jakiejs młodej piękności, tylko zwykłą kobietę która bardziej będzie podchodzić pod karyne niz pod plodna julkę i zwykły serwis czyli wszystko w ogumieniu bez większych czułość) to będziemy musieli wydać ponad 3k miesięcznie! Nie wiem kto w związku wydaje 3k miesiecznie na swoją kobietę bo przeważnie ta kobieta też zarabia i razem składacie się na wydatki, więc nie wiem dlaczego jedno uznajecie za beciarstwo i łożenie na kobietę skoro sami wydajecie wielokrotnie więcej również na kobiety. Pewnie padnie argument ze kobieta w związku jest brzydka, ale nie czarujmy się za te 200zł to też nie są modelki+ dochodzi jeszcze aspekt higieniczny i zdrowotny na korzyść stałego związku(już o takich zaletach jak pomoc w trudnych chwilach, wsparcie i inne rzeczy jakie niesie za sobą związek nie będę wspominał), jeśli chodzi o jakoś to też wygrywa stały związek z kobietą bo u divy to mechaninczy stosunek w ogumieniu bez żadnych większych czułości, na łóżku na którym leżał kilka godzin wcześniej jakiś miras tirowiec.
#przegryw #pytanie #divyzwykopem #zwiazki #sex #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 16
  • Odpowiedz
NaćpanaKaczka: ja mam fajna dziewczyne 29lvl, cialo jak modelki tylko glupiutka strasznie ale to urocze jak ja tylko bzikasz.
Tyle ze #odloty , a nie roksa. 150/30 ale zawsze zostaje 50min i bez gumy robi loda wybranym ( ͡° ͜ʖ ͡°) (albo wszystkim tylko tak gada - wiem ze dla was ma znaczenie bo mnie to #!$%@?).

A wracajac do watku to zaczynasz gadke o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Witam, jak przegrywem nie jestem . Lvl 30 w zwiazku a na divy pójde. A wiecie czemu? z rutyny.. I nie chodzi mi że sobie #!$%@? ( stary coś ty zrobił) ide rucham i wracam. Zycie toczy sie dalej. Jutro też jest dzień. Co do kasy to nie problem gorzej z divingiem w moim miescie bo jest posucha . Może i #!$%@?ło mi na "stare" lata ale coraz bardziej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najprosciej jak się da to w związku to nie Ty decydujesz czy ruchasz, stąd beciak... a na Divy idziesz kiedy chcesz, Ty decydujesz czy dzis zaruchasz czy nie;)))
Temat jest duuuuzo bardziej skomplikowany i nie jest czarno-biały jak sie wydaje;) wbija na PW to postaram sie kilka spraw wyjaśnić
  • Odpowiedz
UprzejmyZwyrodnialec: Tak mój dzieciak, ale jak myslisz, ze po dzieciaku bedziesz mial zycie seksualne jak przed (nawet kilka lat po narodzinach) to jestes w grubym błędzie. Po dzieciaku całkiem tracisz kontrole nad kobietą w związku - uzna, że nie chce jej się pracować więc od dzisiaj siedzi w domu i się pasie? Bez problemu, a ty jako żonaty nie możesz nic z tym zrobić. Wyrzucisz ją z domu będziesz robił awantury?
  • Odpowiedz
@MaciasP: Nie przez wygląd? takie rzeczy jak paskudny i toksyczny charakter biorą się w dużej mierze(nie tylko) z frustracji że kobiety gardzą danym kolesiem i nie odnosi sukcesów w tej płaszczyźnie gdzie w gre wchodzi potrzeba fizjologiczna jaką jest seks.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mało kto może sb pozwolić wydawac 3k/miesiac na divy... Jak ktoś mowi ze chodzi to raczej bierze pod uwage 4 razy na miesiac wiec wydac około tysiaka, i nie mieć rytej głowy przez różową, że to trzeba zrobić i tamto i do tego jakieś inne po*ebane rzeczy jakie dzieją się w związkach(nie zakladam odrazu czarnego scenariusza ale jak nie wiesz to przez pierwsze 3 lata od ślubu rozwodzi się
  • Odpowiedz