Wpis z mikrobloga

XDDD co się #!$%@?ło. Typ z gimnazjum po 5 albo 6 latach napisał do mnie, bo w podstawówce podpatrzyłem na jego hasło z kolegą do gry i usunąłem mu przedmioty wszystkie i teraz się dowiedział, że to ja xD. Wydał na grę 500zł a ja usunąłem te przedmioty i zrobiłbym to nawet jeszcze raz. Wyprowadził się z mojej wsi na śląsku do Warszawy i pracuje w IT teraz, że on w ogóle ma czas na takie rzeczy xD. #heheszki #przegryw Dalsza część w komentarzu.
juan-diego-perez - XDDD co się #!$%@?ło. Typ z gimnazjum po 5 albo 6 latach napisał d...

źródło: comment_1585134241VT1aVEeO7FRY7NQsnKvFp6.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
Być może jakby tego nie zrobił to byłby zupełnie gdzie indziej teraz.


@WuDwaKa: Być może gdybym nie dostał w podstawówce od starszego o pięć lat gościa, teraz byłbym bezdomnym, bardzo mu dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hiobe: wiem i za 75 sł można własnie przedmiot odzyskać o ile pamięć mnie nie myli
o proszę, ja na tarhunce gram 235 lvl, druga w drodze. na odysei przedział pod tezce, czy po prostu się zatrzymałaś, ale zamierzasz wbijać 300+?
  • Odpowiedz
@Hiobe: kox, ja na tarhunie gram teraz przedział pod maddoki - kolos 225/magua/pancerny maddok i vapor, ale jestem w trakcie expienia drugiej postaci wlasnie pod tezce [ale 265, zeby na 252 kolosa sie zmieścić B)]
  • Odpowiedz
Ja kiedyś w ramach odwetu za wymalowanie #!$%@? na okładce zeszytu od religii, napompowałem gościowi buty mydłem w płynie. Jak szedł po schodach to mu piana spod nogawek wypływała.
  • Odpowiedz
@Reiter: Z kim, z czym? Toksyczni ludzie okradający konta, boty, nic z tym nie robiąca administracja to codzienność tej gry. Nie chcę za dużo sie wypowiadać na ten temat bo sam (tak jak większość graczy(serio w to grają już same boty xd)) dużo bociłem jak nie najwięcej na serwerze. W każdym razie nie polecam. Dla przykładu podam tylko bot do aplikacji mobilnej margonem został zablokowany dopiero po 6 miesiącach, a
  • Odpowiedz
@juan-diego-perez: lepiej hasła wszędzie zmieniaj. Bo jak koleś w tym IT jest kimś więcej niż testerem manualnym to może ci problemów narobić. Dla przykładu jak masz gdzieś na mailu skan dowodu albo kręciłes z jakaś babką na boku to możesz się obudzić z ręka w nocniku. Dla przykładu gdyby mi ktoś za dzieciaka knighta w Tibii zhackowal to teraz by jego dowód latał po dark necie, zaraz obok adresu, foty
  • Odpowiedz