Wpis z mikrobloga

Całkiem niedawno temu pracowałem w pewnej firmie produkującej kartony tekturowe. Cóż, praca jak każda inna. Nie urywała dupy, była łatwa. Najważniejsze było dla mnie dostać pensje na czas i tyle.
Ale atmosfera która w firmie panowała... była zajebista. Tylko między pracownikami oczywiście, szef dawał we znaki ale jakoś nikt się tym z nas, pracowników, nie przejmował. Każdy tak czy tak robił swoje, zero konsekwencji w razie czego.
Do czego dążę. Tak na prawdę w pracy w kartonach nauczyłem się muzyki metalowej. Wszyscy tam słuchali metalu, mogli mi polecić jakieś zespoły, mogliśmy słuchać na "full" podgłośnione Master of Puppets i nawet szef się nie czepiał, że tak głośno #!$%@? przy klientach, ba. Nawet im się podobało.
Tęsknie za tym. Ahh, jak ja za tym tęsknie...
No nic, taki mój wywód na dziś, chciałem coś popisać. Muzyka dla Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #metal
  • 6
@Inszallah: Tru, Pantera ma fajne brzmienie, do teraz ich słucham. I żałuję, że podziało się jak się podziało.
Metallica nie jest zła, słucham głównie ich starych płyt i dobrze się bawię. Poza tym to nostalgia dla mnie... wychowałem się na ich kawałkach :P