Wpis z mikrobloga

czy na moje #!$%@? moglo miec wplyw wychowanie?

wychowala mnie babcia, dosc impulsywna kobieta, ktora najpierw cie #!$%@? jak bura suke, ze bedziesz czul sie jak smiec, a zaraz potem bedzie przepraszac, wychwalac pod niebiosa jaki to nie jestes ladny, zdolny, sratata, a na koniec jeszcze ci podsunie tone zarcie.

nie wiem, psychologiem nie jestem, ale mozna dosc #!$%@?, dysonansu poznawczego?

i to nie tylko moje wrazenie, bo moja matka #!$%@? przy pierwszej lepszej okazji do apodyktycznego i toksycznego typa xDDD

#!$%@?, czemu nie moglem miec normalnej rodziny?
#przegryw
  • 6
wychowala mnie babcia, dosc impulsywna kobieta, ktora najpierw cie #!$%@? jak bura suke, ze bedziesz czul sie jak smiec, a zaraz potem bedzie przepraszac, wychwalac pod niebiosa jaki to nie jestes ladny, zdolny, sratata


@Dead_Inside: klasyczny przykłaad borderline. Nie powinna mieć prawa dojakiejkolwiek opieki nad dziećmi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dead_Inside: zabrakło Ci z pewnością męskiego wzorca. Nie powinieneś też być jako dziecko narażony na taką huśtawkę emocjonalną, to na pewno wywołało jakieś zaburzenia. Ale jedno jest pewne - nie warto nikogo obwiniać za przeszłość, najlepsze co możesz teraz dla siebie zrobić to pracowac nad problemami z którymi się zmagasz. Rozmowa z psychologiem, psychoterapeuta czy nawet z kimś życzliwym to dobre wyjście.
@otootooto: co ty #!$%@?, mial normalna babcie, a ze zabraklo mu rodzicow wskutek wojny... coz. lepsze to niz ojciec ktory #!$%@?, i matka w sumie tak tez w polowie. i ciagle pytania: a czemu mieszkasz z babcia? az pojawiaja sie mysli w glowie, ze starzy cie nie chcieli