Wpis z mikrobloga

Marcin Najman przy okazji swojego pierwszego występu na fame mocno u mnie zaplusował. Teraz jednak znowu wychodzi z niego typowy manipulator. O ile mam respekt do tego jak sprawnie posługuje się socjotechnikami, tak potępiam cel w jakim je stosuje. Strzelam że Najman po prostu pierw nie sprawdził i nie wiedział, że na fame walczy były amator który walczył w elitarnej lidze WSB, stąd #!$%@? o swoich wszechmocnych umiejętnościach bokserskich i budowanie mitu wielkiego zawodowca. Najman gadał, że na zasadach bokserskich pobije każdego na fame, a teraz gdy ktoś powiedział "sprawdzam" to Najman ukrył się za opinią widzów, wiedząc że wśród młodzieży bardziej popularne jest mma. Wspaniały jest to manipulator, ale menda nie człowiek :D
#famemma
  • 14
@111Bahtez111: Ale dlaczego podsumowujesz go jako pięściarza po suchym rekordzie i tych 10 rundach, jakby to była jego cała kariera bokserska? Kasjusz przed debiutem w WSB miał ponad 40 walk, tam nie bierze się pierwszego lepszego z ulicy jak do ringu z Najmanem ;x Pomijam już fakt jak sędziowanie często było krzywdzące dla polaków...
@jeremy-grancarno: dlaczego niby Najman miałby bac sie Kasjusza? Przecież Najman ma go na hita. Kasjusz ma słabe uderzenie, nie jest ruchliwy, wszystkie ciosy bierze na garde i jestem pewien ze Najman by go #!$%@?. Najman jest jaki jest ale Kasjusz jest beznadziejny na chwile obecną, bije się tylko z mniejszymi i dobrze wie ze Najman nie zejdzie do jego wagi dlatego tak kozaczy.
@High_Alien: Nie mówię, że Najman boi się akurat Kasjusza. W kontekście tego konkretnego starcia jedyne atuty Najmana to te czysto fizyczne, bo chłop jest ogromny. Odnośnie umiejętności to zjada go każdy solidny amator. Właśnie Najman bazuje na tym, że ludzie nie rozumieją różnicy pomiędzy boksem amatorskim, a zawodowym. To nie jest tak że zawodowy boks jest jakiś lepszy, to są dwa różne sporty. Zawodowiec zwykle przegrywa z amatorem gdy biją się
@111Bahtez111: No nie no to nie jest tak, że nikt nie widział, proszę nie wycieraj sobie buźki swoją niewiedzą ;x To że Ty prawdopodobnie opierasz całą swoją wiedzę na tym co zobaczysz na youtube i boxrecu, nie znaczy że i inni się tak ograniczają. Zresztą nawet portale sportowe piszą o jego zwycięstwach na turniejach grand prix i występach w pucharach polski, myślisz że kłamią żeby wyszło że mam rację? ( ͡
@jeremy-grancarno: Ale nikim sobie buzki nie wycieram i nie stoję tu po stronie Najmana ale fakt faktem jeden i drugi nie są znani ze swoich umiejętności bokserskich i osiągnięć tylko oboje pochodzą z programów reality show żaden z nich w świecie boksu nie zaistniał a ty próbujesz mi tu wmówić że Kasjusz walczył na jakiś prestiżowych galach,ten drugi też wszystkim wmawia że jest mistrzem Europy K1 i w boksie ma 40
@111Bahtez111: To wybacz jeśli Cię ta buźka uraziła. Nie próbuję Ci wmówić, że Kasjusz walczył na prestiżowych galach, bo amatorzy biją się na turniejach. Z pewnością dla szerszej publiki są oni znani z różnych bigbrotherów, ale jak ktoś śledzi boks amatorski na bieżąco to i się nazwisko Życińskiego obijało. Zresztą nawet teraz sobie możesz jego nazwisko wygooglować i portale sportowe potwierdzają jego uczestnictwo. Samo to że bił się w takim pucharze
@jeremy-grancarno: Moim zdaniem to bardziej kwestia tego, że Najman po prostu nie chce ulegać Kasjuszowi. Podkreślał, że kim on jest żeby go wyzywać i jednocześnie stawiać warunki, Najman ulegając na to co wymyśla Kasjusz stawia siebie w gorszej pozycji pod względem pewności siebie. Najman chce być tym co rozdaje karty, tak samo jak Kasjo ustawiając każdą walkę pod siebie.
A mówiąc, że to kibice mają wybrać to Marcin dalej jest w
@jeremy-grancarno:

Zawodowiec zwykle przegrywa z amatorem gdy biją się na amatorskich zasadach


Czegos ty sie ocpal? Na czym opierasz te glupote?

@ThiZ: walka jest na necie. Jedyny "wal" to to ze sedzia pozwalal duzo faulowac. Masterniak po prostu slabo sie zareprezentowal w tamtej walce.