Wpis z mikrobloga

@Matpiotr: na Podkarpaciu [Polska C\D] to, co mogło pożreć psa, to wilk. Tam jest ciemnota. Pochodzę, tam się urodziłem i wychowałem, ale na szczęście wyjechałem. Wracam tam często, ale serio, mentalność mnie dołuje.
  • Odpowiedz
@paulusapis: bardzo się cieszę, że wieś tańczy i śpiewa. Polecam poszerzać horyzonty. Kocham Podkarpacie, zawsze mówię, że pochodzę z Podkarpacia, tam się urodziłem i wychowałem. Nawet, pomimo tablic rejestracyjnych ze Śląska, mam ramki z Podkarpacia, bo szczycę się pochodzeniem. Wstyd mi jedynie za głupotę i mentalność ludzi stamtąd pochodzących.
  • Odpowiedz
@paulusapis: nie, nadal największa siedzi pod tym tagiem, czego jesteś przykładem. Gdyby było odwrotnie, to zrozumiałbyś subtelny przytyk.

Tak #!$%@?, wszyscy z Podkarpacia to debile.


@paulusapis: nie, ale jest tego tam większość i jesteś ich reprezentantem.

a ja wciąż jestem z Podkarpacia, reprezentuje Podkarpacie i nie wstydzę się pochodzenia.
  • Odpowiedz
@Zielony34: tak, jestem reprezentantem debili, bo wróciłem po studiach do rodzinnego miasta i rozwijam w nim biznes. A mogłem pojechać do wspaniałego bielska i żyć jak król wśród wspaniałych ludzi.
#!$%@? jesteś gościu. Na śląsku są tacy sami ludzie jak na Podkarpaciu (mieszkałem 6 lat w kato;))
  • Odpowiedz
@push3k-pro: no ale nie zaprzeczysz. Ja jestem z Podkarpacia, kocham Podkarpacie, ale gdybym tam został, to bym zgnił. Wiem, jak skończyli bliscy mi ludzie i wiem, jak radzą sobie Ci, co wyjechali. Coś w tym jest, co pisze.

A mogłem pojechać do wspaniałego bielska i żyć jak król wśród wspaniałych ludzi.

#!$%@? jesteś gościu. Na śląsku są tacy sami ludzie jak na Podkarpaciu (mieszkałem 6 lat w kato;))


@paulusapis
  • Odpowiedz