Wpis z mikrobloga

#koronawirus

Dlaczego kwarantanna nie obejmuje wszystkich mieszkańców mieszkania w bloku? Córka na kwarantannie a jej matka bez żadnego oficjalnego pisma. Łazi po sklepach, ludzie ja wyzywają. Potwierdziłem to że może bo na kwarantannie jej nazwisko nie widnieje. O co chodzi?
  • 8
  • Odpowiedz
@stoprocent moze od razu wszystkich mieszkańców bloku xD

Jakby mieli tak robić to niech skierują tych z kwarantanny od razu do akademików. Moim zdaniem ban na wychodzenie na każdego domownika to przesada
  • Odpowiedz
@Tommy__: No to jaki jest sens izolacji córki, jak mieszka z matka, zaraz ja zarazi na bank a ona se chodzi gdzie chce. Co do akademików to taki był plan - jeśli zadeklarujesz, ze nie masz warunków do kwarantanny to Ci gmina wyznacza miejsce, i pod to wykwaterowali akademiki właśnie.
  • Odpowiedz
@Tommy__: No ale jest większe prawdopodobieństwo, ze jest. Jeśli jest, to jej kwarantanna jest na marne. To jest właśnie polacki naród: dobra co sie stanie, mnie to nie dotyczy, co to za wymysły, cały blok zamknijcie.
  • Odpowiedz
@stoprocent jak dla mnie te pozostałe osoby powinny mieć jakąś ograniczoną kwarantannę. Wyjście z psem, pobiegać, czy w masce do sklepu. Nie każdy ma sporą rodzinę blisko czy sporo znajomych, którzy w tej sytuacji pomogą
  • Odpowiedz