Wpis z mikrobloga

Witajcie!
Trudny to czas, kiedy świat zmaga się z epidemią choroby, w tym przypadku koronawirusa.. Stanęło wszystko, po normalne życie codzienne, programy telewizyjne, seriale itp. Nasza tutejsza społeczność Big Brotherowa jest silna i nic nie jest w stanie jej zburzyć <3


Moi drodzy, na ten moment trudno jest wyobrazić sobie tegoroczną jesienną edycję BB :( Castingi powinny być wcześniej rozpoczęte.. Obecnie TVN 7 pokazuje 1 polską edycję "Hotel Paradaise". Przyznam się szczerze, że dla mnie program jest nie ciekawy, nie kręcą mnie tego typu reality show, więc nie obejrzałem ani jednego odcinka.
Wykopowicze, wiecie lub może nie, ale aktualnie na Bali trwają z marszu po zakończeniu zdjęć do 1 edycji HP nagrania 2 edycji, a co się z tym wiąże na jesień 2020 r. zapewne ujrzymy emisję kolejnej edycji. Nie pytam produkcji o plany związane z Big Brotherem, bo w tej chwili koronawirus jest dużo ważniejszą sprawą dla ludzi. Miejmy nadzieję, że wszystko wróci w jakimś stopniu do normy i WIOSNĄ 2021 r. będziemy się emocjonować następną edycją BB.

Pozdrawiam!
#bigbrother
  • 9
@is_m4tt: Co do planów na jesień to jest jeszcze za wcześnie aby o czymkolwiek przesądzać.. Sądząc po tym jak wyglądały przygotowania do ll edycji BB, ogarnięcie ewentualnych castingów to kwestia 3 m-cy więc trzeba poczekać min. do czerwca i wtedy sytuacja się bardziej wyklaruje i będzie można coś więcej powiedzieć czy są jakieś szanse.

W kwestii HP ktoś tu kiedyś wspominał, że ta druga edycja miała rzekomo być emitowana zaraz po
@Kris153: na dzis to bym obstawiał że raczej następnej edycji big brother w tym roku nie będzie. Własnie na jesien wielce prawdopodobne ze bedzie nawròt tego gòwnianego choròbska. Jakby chcieli na siłe zrobic to tylko ewentualnie latem , jakies szybkie castingi albo i bez i termin lipiec, sierpień ale nie ma na to szans bo nigdy premier wtedy nie robią i ze wzgledu na pewnie