Wpis z mikrobloga

#cebulowyeurorack #diy #stolarstwo

Kilka ciekawostek na temat sklejki 30/250cm:
- Mieści się do Citroena C4 trzydrzwiowego bez składania przedniego siedzenia
- NIE mieści się do windy w bloku z wielkiej płyty
- Po wejściu na 8 piętro przypomina jaki to niepraktyczny rozmiar do chodzenia po klatce schodowej

Wybrałem 6,5mm 3-warstwy. 2 też pewnie byłby ok, ale wolałem mieć zapas. Taka przyjemność kosztuje jakieś 26zł. Myślałem, że cięcie pójdzie szybciej, ale tą szybkoobrotową szlifierką idzie wolno i głośno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na plus bez nauki mam różnicę maks 2mm, więc po przeszlifowaniu nie będzie wyglądać tragicznie. No i sąsiedzi ani lokatorzy jeszcze nie wyłamali drzwi, więc chyba dokończę to na dniach. Jak dobrze pójdzie to do niedzieli będzie cała skrzynia - no prawie, jedna paczka z zawiasami i zamknięciami chyba jeszcze z PL nie wyjechała.
szczesliwa_patelnia - #cebulowyeurorack #diy #stolarstwo


Kilka ciekawostek na te...

źródło: comment_15849852833dL3Nq8084CrFrp74FiY5S.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: kurcze, to może doinwestuj choć w biedawyrzynarkę? Przyda się i na potem, a serio, nie wyobrażam sobie cięcia w ten sposób na dłuższą metę. Nie mówiąc już o takich drobiazgach, jak proste krawędzie cięcia.
  • Odpowiedz
  • 1
@szczesliwa_patelnia OMG Stary, tym tniesz?! To jest dla mnie niepojete, raaaany, jak bym tylko mieszkal blisko to bym Ci to za darmoche pocial chociaz na paski profesjonalnym sprzetem bo czegos takiego jeszcze nie widzialem, gratki za cierpliwosc, za 150 ziko bys ogarnal cos uzywanego z olx
  • Odpowiedz