Wpis z mikrobloga

@maciorqa: Black Pill to nic innego jak zaprzeczenie Red Pilla. Po prostu uznaje się, że jak jesteś genetycznie zrypany to nic ci nie pomoże, bo zawsze będziesz gorszy od modeli z IG, nie ważne ile pracy i hajsu w to włożysz czy znajomości jakie masz. Zarówno Red i jak i Black pill zakłada, że #rozwepaski działają w myśl utrwalonych przez ewolucje mechanizmów np. przeskakiwanie z gałęzi na gałąź jak znajdzie lepszego
  • Odpowiedz
@maciorqa: Tak, Blue pill i Red Pill to nawiązanie do Matrixa i sceny z Morfeuszem. Blue Pillowcy to ludzie żyjący w ułudzie, że jak będziesz miły, pracował to laska odwzajemni twoje uczucia nie zależnie od tego jak wyglądasz. Red Pillowiec to ktoś kto pracą, podstępem, ciężka pracą, wiedzą na temat ludzkich zachowań chce odmienić swój smutny los. jest świadom, że szanse są przeciwko niemu i zdaje sobie sprawę, że kobiety to
  • Odpowiedz
@maciorqa: blue pill to taka płytka z mikrokontrolerem stm32, ma większe możliwości i niższą cene od arduino, a black pill to droższa wersja z lepszym mikrokontrolerem również stm32
  • Odpowiedz
@Pierdzik: No po stronie red pilla jest na pewno, że planując swoją przyszłość finansową i karierę do dojdzie się dalej niż liczenie na szczęście czy gorzej nic nie robienie. Dalej laski lubią wysportowanych facetów, a siłownia to regularna praca i wysiłek wkładany w pracę nad sobą. Laski lubią facetów którzy mają poczucie rytmu, a to przydaje się też poza tańcem i daje ci na starcie przewagę nad innymi facetami, którzy podpierają
  • Odpowiedz
Ja tam już nie wiem a jak się nazywa ktoś kto dobrze wygląda,ćwiczy jest hetero ale nie chcę mieć kobiety ma złe zdanie o nich i uważa ,że nie są mu potrzebne?
  • Odpowiedz