Wpis z mikrobloga

MIRKI, bo mam te MILIONY monet w skarpecie i nie wiem w co inwestować. Przeglądam tag #gielda ale wy NIC NIE DORADZACIE. Podzielcie się wiedzą, wiem, że z Was są finansowe rekiny i nie bierzecie jeńców. Dajcie pls jakiś cynk
  • 22
@rouli: cdp makurat do wakacji ma szansę się bronić; w domach siedzi trochę ludzi, którzy nie grali jeszcze w wieśka bo praca/dzieci/kierat/galera, mają kilka tygodni czasu więc dla nich "jak nie teraz to kiedy?".
Na giełdzie to wiadomo albo bedzie spadek albo wzrost, złoto idzie jak ciepłe bułki, frank dolar i nawet ojro w górę. Najważniejsza reguła to kupuj tanio sprzedawaj drogo i jak ktoś nanawia cie na pewny interes to pytaj ile on zainwestował ;)
Na giełdzie to wiadomo albo bedzie spadek albo wzrost, złoto idzie jak ciepłe bułki, frank dolar i nawet ojro w górę. Najważniejsza reguła to kupuj tanio sprzedawaj drogo i jak ktoś nanawia cie na pewny interes to pytaj ile on zainwestował ;)


@FilipWWL: mądre słowa kolego Mirku. Dziękuję :*
@marsmarchmars: Ja obserwuje Ferro i w najbliższym czasie planuje kupić troche akcji i sprzedać (o ile się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) z zyskiem na poziomie 20-30gr na akcji, (od kilku dni ich kurs mieści się w przedziale 10-11zl wiec jest szansa).
A i raczej nie słuchaj moich rad bo nie jestem żadnym rekinem, gram sobie dla zabawy.
@marsmarchmars: najwyżej po jakoś 6.5, ale udało mi się większość kupić poniżej 6. Patrząc na kapitalizację i porównując ją do Cormay czy Blirt - to wybór jest jasny. Pytanie jak dużo będzie w stanie BMX testów sprowadzić. Wąskie gardło to pewnie produkcja i transport - bo rynek zbytu niemal nieograniczony.