Wpis z mikrobloga

@M_longer: bardzo odważny jesteś jak widać
1. zamówiłeś z empiku
2. otworzyłeś od razu paczki

Moje paczki przechodzą obowiązkową kwarantannę w bagazniku w samochodzie. Od wtorku chyba tam leżą xD
  • Odpowiedz
Moje paczki przechodzą obowiązkową kwarantannę w bagazniku w samochodzie. Od wtorku chyba tam leżą xD


@damw: A kto powiedział, że te nie leżały dłużej w paczkomacie? ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@liga: Mustang już od jakiegoś czasu jest w okolicach 450zl, sprawdzam regularnie. Mam nadzieję, że zejdzie do 400 w jakiejś promce i wtedy biorę :)
  • Odpowiedz
@M_longer cześć Mirku, super zakupy, ale mam pytanie. Czy jako totalny laik, który z Lego miał styczność ostatni raz za gówniaka mam szanse ułożyć takiego Mustanga nie tracąc przy tym reszty włosów? :)
Chyba wchodzi we mnie dziecko i od pewnego czasu z iskierka w oku oglądam takie zestawy jak ten Mustang
  • Odpowiedz
cześć Mirku, super zakupy, ale mam pytanie. Czy jako totalny laik, który z Lego miał styczność ostatni raz za gówniaka mam szanse ułożyć takiego Mustanga nie tracąc przy tym reszty włosów? :)

Chyba wchodzi we mnie dziecko i od pewnego czasu z iskierka w oku oglądam takie zestawy jak ten Mustang


@Insane_Mike: Nie miałem okazji go jeszcze zbudować, ale powinieneś dać radę. Ludzie wracający po latach do LEGO rzucali się na
Mlonger - > cześć Mirku, super zakupy, ale mam pytanie. Czy jako totalny laik, który ...
  • Odpowiedz
  • 2
@M_longer: A co to za promocja te 340 za 41208, jak ja go na allegro w tamtym tygodniu za 325 kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem bony Empiku, żal nie skorzystać ;)
  • Odpowiedz