Wpis z mikrobloga

@Andreth: "nieaktualne dane - w Danii wygasało tydzień temu, teraz znowu się rozhulało."

Nie wiem jakie jest zrodlo twoich informacji ale takich glupot nie czytalem od poczatku wybuch epidemii, w Danii nic nie wugaslo caly czas jest coraz gorzej a najwiekszym problemem sa ludzie mlodzi bagatelizujacy zagrozenie.

Pozdrawiam z Danii.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mercedes_amg I o tej "walce" pisze ktoś, kto próbuje dodać w nieprawidłowy sposób odpowiedź w moim wpisie tylko po to żeby w nim wisiał. Masz ty człowieczku biedny odrobinę RiG... a po co ja pytam...
  • Odpowiedz
@Andreth: ilosc nowych zarazen nie bedzie wiarygodna ze wzgledu na to ze wytyczne ministerstwa zdrowia to miedzy innymi: "dopiero majac problemy z oddychaniem nalezy skontaktowac sie z lekarzem, w innym wypadku zaleca sie zostac w domu i obserwowac przebieg choroby".

Biorac pod uwage populacje/ ilosc zakazen, Dania jest wysoko w stawce...

https://www.sundhed.dk/borger/patienthaandbogen/infektioner/sygdomme/import-og-tropesygdomme/coronavirus/ strona ministerstwa zdrowia.

Ale ty pewnie bedziesz wiedziec lepiej a ja chcialem wyprowadzic ciebie z bledu i szerzenia informacji
  • Odpowiedz
ilosc nowych zarazen nie bedzie wiarygodna ze wzgledu na to ze wytyczne ministerstwa zdrowia to miedzy innymi: "dopiero majac problemy z oddychaniem nalezy skontaktowac sie z lekarzem, w innym wypadku zaleca sie zostac w domu i obserwowac przebieg choroby"


Czy te zalecenia jakoś zmieniły się od początku epidemii w Danii? Jeśli nie, liczba wykrytych zakażeń jest w miarę miarodajnym wskaźnikiem dynamiki rozwoju epidemii.

Ale ty pewnie bedziesz wiedziec lepiej a ja chcialem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eARLq3: raczej chciałeś powyzywać. Jakbyś chciał wyprowadzić z błędu, to byś napisał jakie masz zastrzeżenia do metodologii ministerstwa, a nie kompletnie bez sensu wyskakiwał z pyskiem na osoby opierające się na oficjalnych danych.
  • Odpowiedz
"w Danii wygasało tydzień temu, teraz znowu się rozhulało." to jest nieprawdziwa informacja.

Jezeli testy robimy tylko osobom w stanie ciezkim(problemy z oddychaniem) a reszta siedzi w domach i czeka na polepszenie badz pogorszenie stanu zdrowia to logicznym jest ze w statystykach ilosc zakazen nie bedzie rosla.

@Replica "raczej chciałeś powyzywać. Jakbyś chciał wyprowadzić z błędu, to byś napisał jakie masz zastrzeżenia do metodologii ministerstwa, a nie wyskakiwał z pyskiem na osoby
  • Odpowiedz