Wpis z mikrobloga

  • 26
@Jurigag po to żeby nie jeździli ściśnięci jak sardynki, tak jak dzisiaj.
Już się nie ciskam że do pracy jadę 2h bo sytuacja jest jaka jest, ale jak wsiadłem dzisiaj w 509 to ludzi więcej niż w godzinach szczytu miesiąc temu.
  • Odpowiedz
@Undisputed: Ziom jest kilka lini, które z wypizdowia zbierają ludzi i zawsze są pełne po gwizdek ale wszystko inne puste jak ja p------ę. Bardzo dobry plan z oszczednoscia choc mogliby podsunąć zastępcze linie własnie w takie przepełnione miejsca.
  • Odpowiedz
  • 0
@vauecki Wiem że tak jest, ale w poprzednim tygodniu wyglądało to elegancko, każdy człowiek sam na dwójce albo czwórce, nikt się nie przysiadał do nikogo, ludzie w dużych odstępach, a dzisiaj człowiek ma człowieku jak w japońskim metrze. Nie wiem czy te 20-30% oszczędności jest tego warte.
  • Odpowiedz
@Undisputed: A kierowców to z powietrza ci wyczaruje ZTM? Juz nawet bez epidemii wszędzie wisiały ogłoszenia, że szukają kierowców i nawet oferowali kurs na kategorię prawka za darmo. Człowieku, nie ma chętnych a część obecnych uciekło na urlopy.
  • Odpowiedz
@Undisputed: No to idź się zgłoś jako kierowca i jak razem z resztą dzbanów narzekających na sobotnie rozkłady wypełnicie luki kadrowe przez wychowawcze i kwarantanny to będą mogli uruchomić normalne rozkłady.
  • Odpowiedz