Wpis z mikrobloga

@grzes1290 z buzi nie wygląda na jakąś wredna sucz. Kobieta przeciętnej urody nie powinna się obawiać, że jakaś "gwiazda instagrama" będzie zawracać sobie nią głowę. Swoim opisem zyskuje jedynie to, że mężczyzna przeciętnej urody jak ona (który mógłby z nią starać się zbudować związek) po przeczytaniu go pomyśli sobie "#!$%@? jakas".

A tak serio to co ja za analizę robie? To jest tinder, tam się ludzie umawiają na BZ BZ.
@doomky w jaki sposób jest roszczeniowa? Bo nie chce kogoś powierzchownego i chciałaby, żeby ja zaciekawił rozmową? A co ma napisać, że patusa w starym bwm woli co nie umie wydukać słowa? Juz #!$%@? z tą nudna, oklepana narracją. Czy jest brzydka, czy ładna, to ok wymagania na aplikacji do poznawania ludzi.

A nawiasem mówiąc to "grzes1290" pewnie wlasniie "hej" jedynie wymyślił, i teraz postuje na wykop :D
@Asfalt_Drobiowy opis służy, do tego, do czego ona sobie go użyje. Może to twoje podejście jest roszczeniowe bo ktoś ma pisać, to co ty chcesz na swoim koncie XD. Oczywiście, że trzeba postawić jakieś wymagania, żeby przesiać tysiące okularników i nie tracić czasu. Postawiła, uwaga, dwa wymagania.
@Asfalt_Drobiowy można wręcz wnioskować, że nieprzebrane tłumy takich książąt uderzały do niej i ona już nie ma na nich siły, dzięki opisowi cześć po prostu rezygnuje i ma trochę spokoju. A tak na serio to pewnie umówił się z nią jakiś, bo mu się chciało albo ma takie hobby, albo się zlitował, nie no lepszej opcji nie było tego dnia no i stało się wydymał i ma drugi dzień zablokował i stąd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krzakol: W tym jedno wymaganie z dupy bo nie sądzę żeby jakaś "gwiazda instagrama" była zainteresowana jej osobą. A co do obawy przed przemądrzałymi to wydaje mi się ze księżniczka ma lęk przed wszelką krytyką i sprzeciwem.
Reasumując każdy myślący facet powinien omijać taką szerokim łukiem
@Asfalt_Drobiowy to określenie na ludzi powierzchownych, nie chodzi o ludzi z setkami tysięcy followersow, jeśli potrzebujesz wyjaśnienia. A mi sie wydaje, że jest prosta dziewczyną, pracuje w "neks" (next?), i nie chciałaby kogoś, kto nie będzie do tego pasował.