Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pewnie wiekszosc wysmieje ale niewazne, zapytam i tak. Ucze sie programowania w javie, jestem na poczatku bo dopiero ogarnalem klasy, polimorfizm, dziedziczenia, interfejsy, kl abstrackji

Wiem ze ciezko to okreslic ale jaki to jest mniej wiecej % w dojsciu do pracy jako programista, ocenialibyscie to jako 10,20?
#naukaprogramowania #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest dopiero początek. Jeżeli potrzebujesz procentowo to pewnie max 5%.
Wyznacz sobie jakiś cel, np. zrobienie aplikacji webowej np. React + Spring + jakaś baza, na początek może być postgres. Jeżeli uda Ci się to będziesz w punkcie tym samym co setki innych juniorów próbujących teraz zdobyć pracę. Szczerze mówiąc ten rynek nie jest teraz przyjazny już od dłuższego czasu. W mojej firmie przyjęliśmy 2 juniorów i to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze jak również najważniejsze, nie ma możliwości, żebyś ogarniał klasy, polimorfizm, dziedziczenie, interfejsy, klasy abstrakcyjne i jednocześnie musiał zadawać takie pytanie. Także realnie oceniam cię na 1% w dojściu do pracy jako programista.

A teraz gdyby na to popatrzeć bardzo życzliwie, a ty byś te tematy faktycznie umiał - biorąc pod uwagę pytania rekrutacyjne na których te tematy przewalają się w miarę często, będzie to max 7% w
  • Odpowiedz