Wpis z mikrobloga

#rozdajo masek medycznych
Ze względu na zablokowanie przez nasz kochany rząd zakupu masek(na Allegro czy nawet na #aliexpress ) postanowiłem sam wziąć się za ich uszycie. Mam materiały i sprzęt. Pierwsza partia 200 sztuk do jutra będzie gotowa. Kolejne będą produkowane około 250sztuk/dzień
Pomyślałem, ze mogę zrobić rozdajo. Spośród pulsujących wybiorę osobę która otrzyma
-10 masek koloru białego i 20 filtrów(w tym 5 z możliwością prania i wymiany filtra). Kosz przesyłki pokrywam ja
, oraz 5 osób, które otrzymają:
-jedną maskę pod warunkiem, ze zgodzą się pokryć koszt przesyłki
Z oczywistych względów wysyłam tylko do Polski. Możliwy odbiór osobisty w #lodz
#medycyna #2019ncov #koronawirus
Pobierz LewCyzud - #rozdajo masek medycznych
Ze względu na zablokowanie przez nasz kochany rz...
źródło: comment_1584891019btixJllxOsM5jzDO0aRHjs.jpg
  • 120
@LewCyzud takie maseczki własnej roboty to można wystawiać na allegro za kokosy. Bo kto to tak naprawdę może wycenić? Nie są to maseczki kupione za parę groszy więc teoretycznie ustawa o januszostwie nie jest łamana :)
@LewCyzud tak, pod koniec doszylam. A czy wiesz może albo ktoś z obecnych, czy wystarczy bawełna o gramaturze 120g? Bo pisali że najlepiej żeby była 160, ale ja ja robię podwójna warstwę, więc czy wymagane jest w tym przypadku 160g?
Nie spodziewałem się aż takie odzewu na pw. Mogę trochę tych masek sprzedać, ale wysyłka byłaby pod koniec tygodnia(muszę najpierw zaspokoić potrzeby swoje i bliskich). Jak pisałem wyżej materiały których używam to medyczna fizelina, naprawdę dobrej jakości biała bawełna(dwie warstwy) 100% która nie obkurczył się podczas prania, gumka czarna, drucik by dopasować lepiej maskę w okolicy nosa.