Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace
#gry

Mam taki problem: w niektórych grach po odpaleniu wyłącza się monitor. Informacja: błąd sygnału. Komputer chodzi normalnie, tylko sygnał monitora wywala.
Ale tylko w niektórych. Np gry z Battlenetu: Diablo chodzi bez problemu a HOTS wyłącza monitor.
Win 10, Sterowniki najnowsze, na poprzednich taki sam problem. Z kartą nie mam poza tym problemów monitor tylko w tych konkretnych przypadkach robi takie cuda.
Ciężko mi określić coś wspólnego dla gier które chodzą normalnie a które wyłączają monitor. Chodzi np wot, wows, tomb raidery, borderlands a gaśnie przy Tekkenie czy teraz hots, call of duty mw remaster.
MarkiMarka - #pcmasterrace 
#gry

Mam taki problem: w niektórych grach po odpaleni...

źródło: comment_1584817387pnUFcaoYvnExdA7T0B00MW.jpg

Pobierz
  • 10
@Leel00: gdyby to był sprzęt to by wyłączało losowo a nie konkretne tytuły (które nie są jakoś szczególnie rożniące się wymaganiami)
Ustawienia obrazu ok też o tym myślałem ale w diablo i hots mam to samo. Tytuły odpalane z battlenetu.
alr + enter działa: odpalam grę, robi się czarny ekran i komunikat błąd sygnału. Wtedy alt+ enter i zamykam okno tej gry i dalej mogę na kompie coś robić bo komp
@MarkiMarka miałem podobnie. Musiałem wgrać pliki monitora, chyba nazywało się to EDID. Jest do tego jakiś program ale nie pamiętam nazwy. Innym razem monitor na chwilę gasł, a potem ponownie się odpalał i to była wina kabla.