Wpis z mikrobloga

Portale typu pyszne mają największe obroty w historii. Teraz wszystkie taxi ubery etc. Zdechło można znaleźć korzystne rozwiązanie ale po co jak lepiej wyżebrać.


@e___g: chyba żartujesz. Większość firm w gastronomii, nawet te które od zawsze oferowały dowóz, mają problemy i jak jadą po kosztach to jest dobrze. Nie dość że trzeba płacisz czynsze za lokale, ZUSy i resztę opłat, to ilość zamówień na dowóz i na wynos również spadła,
  • Odpowiedz
@TulipanowyPostumentMelodii: nie żartuję, wystarczy popatrzeć na ich ruch na stronie.
Co do lokali to masz rację, ja napisałem tylko stricte o portalach i dostawach bo sam ostatnio zamawiałem i zamiast 30 min zaproponowali 3h oczekiwania bo się nie wyrabiają.
Wiadomo że lepiej obsłużyć klienta w lokalu i sprzedać mu alkohol czy napoje i zarobić niż wysłać samo danie.
  • Odpowiedz
Hehe, burgery za 23 zł, frytki za 12 zł i nie odłożyli z tego czegoś na czarna godzinę? Ja rozumiem, że leasingi Mercedesów kosztują, ale trzeba było trochę myśleć.
  • Odpowiedz
@e___g: zdajesz sobie sprawę ze majac 1000 ludzi i nawet placac im wszystkim pensje minimalna (a tak napewno nie jest) miesiecznie pojawia ci sie zobowiazanie w wysokosci ponad 3 milionow złotych na same wynagrodzenia! Ile wedlug ciebie taka firma powinna miec "poduszki" finansowej i jak przewidziec sytuacje w ktorej z dnia na dzien obroty kazdego twojego lokalu spadna o 95% na podstawie decyzji wydanej przez rzad.
  • Odpowiedz